PROJOB 9015 fliisist mask

PJ9015
Saadavus: laos olemas
11.00 
(KM-ga)

PROJOB 9015 fliisist mask on soe, mugav ja hingav. Balaclava stiilis talvine mask on venivast mikrofliisist, tänu millele püsib mask tihedalt pea ja näo vastas ning kaitseb külma eest. Parim valik kiivri alla külma ja tuulise ilmaga.

  • Materjal – 100% polüester

PROJOB on kaugeleulatuva ajalooga uus ja uuenduslik Rootsi tööriiete kaubamärk, mida iseloomustavad kõige paremini ergonoomilisus, funktsionaalsus ja kvaliteet.

TootekoodÜhikHindLaoseisTriipkood
PJ9015tk
11.00 
Laos olemas7331622013998

ProJob

ProJob on kaugeleulatuva ajalooga uus ja uuenduslik Rootsi tööriiete kaubamärk. Projob tööriideid iseloomustavad kõige paremini ergonoomilisus, funktsionaalsus ja kvaliteet. Kõik, mis on ergonoomilisem, on ka funktsionaalsem. Oma töös toetub ProJobi meeskond sellele mõttelaadile ning oma erialasele kogemusele, et töötada hoolika uurimustöö ja planeerimise toel välja ProJobi kaubamärgi tooted.

Lisaks sellele, et ergonoomilisus, funktsionaalsus ja kvaliteet on ProJobi kinnisidee, on neil ka veendumus, et tööd tehes on lubatud hea välja näha. Kui näeme hea välja, siis ka tunneme end hästi. Hea enesetunne aga võimaldab produktiivsemalt töötada.