PORTWEST CW10 tööjakk

-
22.00 
(KM-ga)
Puhasta

PORTWEST CW10 tööjakk on mugav ja vastupidav. Hea hingavusega materjal sobib hästi aktiivse töö tegemiseks. 100% puuvillasel jakil on rohkelt taskuid: 2 välist klapiga rinnataskut, 2 mahukat taskut külgedel, mobiiltelefonitasku, tasku käsivarrel. Ees pikk tõmblukk. Jopet ei ole soovitatav kasutada märgades oludes, kuna hea hingavuse tõttu ei ole tegemist vetthülgava materjaliga. Vaata ka Portwest CW11 vööpükse.

PORTWEST töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes.

TootekoodÜhikVärvusSuurusHindLaoseisKogus kastisTriipkood
CW10GGR-S*tkHallS
22.00 
Saadavus: laos vähe
245036108285815

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.