PORTWEST PA70 pealamp laetav, 150 lm

PA70
Saadavus: laos olemas
24.00 
(KM-ga)

PORTWEST PA70 pealamp laetav, 150 lm. Sellel USB-laetaval peavalgustil on mitu valgusseadet, kallutamise juhtimine ja pehme reguleeritav rihm, mis muudab selle kandmise mugavaks. Portwest pealambi reiting on IPX4, mis muudab selle tuule- ja veekindlaks ning sobib suurepäraselt kasutamiseks kõikides ilmastikutingimustes.

  • Heledus 150 luumenit
  • Tööaeg kuni 4 tundi
  • 19 LED-i
  • Komplektis mikro-USB laadimiskaabel
  • Komplekti kuulub USB-laetav aku

Portwest tootearenduses on pööratud suurt rõhku vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele. Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid, turvajalanõusid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
PA70tk
24.00 
Laos olemas1205036108322886

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.