PORTWEST PA68 taskulamp, 300 lm

PA68
Saadavus: laos olemas
11.00 
(KM-ga)

Portwest PA68 taskulamp, 300 lm. Väga tõhus ja töökindel taskulamp, millel on silmapaistev võimsus ja tööaeg. Tekstuuriga alumiiniumist korpus tagab suurepärase haardumise ja löögikindluse rasketes keskkondades. Kompaktne disain taskus kandmiseks või eemaldatava vööklambriga tööriietuse külge panemiseks.

  • Heledus 300 luumenit
  • Tööaeg kuni 4 tundi
  • 1 x AA patarei kaasas
  • 2 funktsiooni: kõrge ja keskmise võimususega
  • Randmepael turvaliseks käsitsemiseks

Portwest tootearenduses on pööratud suurt rõhku vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele. Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid, turvajalanõusid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
PA68tk
11.00 
Laos olemas965036108275816

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.