PORTWEST PA50 LED-pealamp, 40 lm

PA50*
Saadavus: laos olemas
5.30 
(KM-ga)

PORTWEST PA50 LED-pealamp sobib kasutamiseks nii pea- kui ka kiivrilambina. Kerge ja mugav otsmikulamp hoiab käed töö tegemiseks vabana. Lambi suunamise võimalusega, et suunata valgus sinna kuhu seda on kõige rohkem vaja. Lambil on 8 super heledat LED-i. Kerge ABS materjalist pealambil on 3 valgustusrežiimi – madal, kõrge ja pulseeriv. Kõrge valgustusrežiim valgustab kuni 15 m ja keskmine kuni 10 m. Komplektis on kaasas 3 AAA patareid.

  • Heledus – 40 luumenit
  • Tööaeg 10 tundi
  • 3 valgustusrežiimi – madal, kõrge ja pulseeriv
  • Materjal – ABS
  • Kaal 105 grammi
  • Komplekt sisaldab 3 x AAA patareisid (eluiga ca 10 tundi)

Portwest tootearenduses on pööratud suurt rõhku vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele. Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid, turvajalanõusid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes.

 

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
PA50*tk
5.30 
Laos olemas12015036108686992

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.