PORTWEST KP60 põlvekaitsed

-
29.80 
(KM-ga)
Puhasta

PORTWEST KP60 põlvekaitsed. Vastupidavad neopreenist paelad aitavad põlvekaitsetel püsida kindlalt paigal, kuid samal ajal ei tekita soonivat tunnet. Tugev libisemiskindel väline kest kaitseb põlvi teravate esemete ja ebatasase pinna eest. Põlvekaitsete sisemus on pehme ja mugav, kuid samal ajal suure kulumiskindlusega.

  • Põlvekaitsete spetsiaalne disain suurendab liikumismugavust
  • Tugev ja libisemiskindel väline kest
  • Mugavust suurendab geelsisu
  • Vastupidavad ja kulumiskindlad neopreenist paelad kinnitamiseks
  • Materjalid: 600D Polüester, SBR, EVA vaht, Geel

Portwest tootearenduses on pööratud suurt rõhku vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele. Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid, turvajalanõusid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes.

TootekoodÜhikVärvusHindLaoseisKogus kastisTriipkood
KP60paarMust
29.80 
Saadavus: laos olemas
165036108353088

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.