PORTWEST HV55 helkuriga kõrgnähtavad rihmad

HV55
Saadavus: laos olemas
6.55 
(KM-ga)

PORTWEST HV55 helkuriga kõrgnähtavad rihmad on reguleeritavad Velcro krõpskinnitusega, mis tagavad suurepärase sobivuse ja istuvuse. Rihmade kulumiskindluse suurendamiseks on polüesterkangas kaetud PVC-ga. Vöö- ja õlarihmade laius on 7,5 cm ning helkurriba laius 3 cm. Rihmasid on lihtne selga panna ning nende kandmine suurendab märkimisväärselt kandja nähtavust.

Portwest HV55 helkuriga kõrgnähtavad rihmad vastavad EN 13356 nähtavust parandavate vahendite standardile, mis on mõeldud mitteprofessionaalseks kasutamiseks.

  • EN 13356
  • Materjal – 100% Polüester, PVC kattega, 190 g
  • Reguleeritavad Velcro krõpskinnitused tagavad suurepärase sobivuse ja istuvuse
  • Vöö- ja õlarihmade laius on 7,5 cm, helkurriba laius 3 cm
  • Rihmade kandmine suurendab märkimisväärselt kandja nähtavust
  • Üks suurus

Portwest tootearenduses on pööratud suurt rõhku vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele. Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid, turvajalanõusid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus pakisTriipkood
HV55tk
6.55 
Laos olemas15036108253715

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.