PORTWEST HA14 fliismüts

-
4.80 
(KM-ga)
Puhasta

PORTWEST HA14 fliismüts on soe ja mugav. Mütsi on võimalik kanda kahte pidi. Mütsi neoonvärv hoiab sind nähtavana. Valikus on kaks tooni: kollane/must või oranž/must.

  • Materjal – 100% polüester fliis

PORTWEST töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes.

 

TootekoodÜhikVärvusHindLaoseisKogus kastisTriipkood
HA14 KOLLANEtkKollane
4.80 
Saadavus: laos olemas
1445036108246991
HA14 ORANZtkOranž
4.80 
Saadavus: laos olemas
1445036108246984

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.