LUX OPTICAL MONOLUX kaitseprillid

60590
Saadavus: laos olemas
2.60 
(KM-ga)

LUX OPTICAL MONOLUX kaitseprillid on paindlikud, kerged ja mugavad. Kaitseprillide raam on pehmest PVC-st ning värvitu klaas polükarbonaadist. 1,7 mm klaasiga kaitseprillid on vastupidavad põrutustele. Maski tüüüpi kaitseprillidel on elastne pael. MONOLUX kaitseprillid püsivad mugavasti peas ja kaitsevad efektiivselt silmi. Külgedel asuvate õhutusavadega prillid on kemikaalikindlad.

Kaitseprillid vastavad standardile EN 166 garanteeritud minimaalne vastupidavus igapäeva riskidele, sh. prillide mahapillamine, vananemine valguse käes, vastupidavus kuumusele ja korrosioonile. EN 170 – kaitse ultavioletse radiatsiooni vastu.

  • EN 166
  • EN 170
  • Lääts – polükarbonaat, paksus 1,7 mm, 2-1.2 BT
  • UV kaitse
  • Raam – pehme PVC, BT
  • Kaal 60 g

Lux Optical® spetsialiseerub silma- ja näokaitsetele. Nende tootevalikust leiab nii kaitseprille, keevitusmaske kui ka prillide puhastustooteid. Lux Optical kaitseprillides on ühendatud tehnilisus, modernsus ja maksimaalne kaitse. Reguleeritavad sangad ja libisemiskindel ninaosa teevad prillid mugavaks pea iga näokujuga inimesele.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
60590tk
2.60 
Laos olemas1003435241605900

Lux Optical

Lux Optical on Luksenburgist pärit kaitseprillide tootja, mis on spetialiseerunud kaitse- ja üleprillide, keevitusmaskide ning näokaitsete tootmisele. Lux Optical kaitseprillid ühendavad endas turvalisuse, modernsuse ja maksimaalse mugavuse, võimaldades valida trendika disaini või sportlike mudelite vahel. Kandmismugavuse suurendamiseks on kaitseprillide sangad reguleeritavad ning libisemiskindla ninatoega.