OMA KING jalatsideodorant 75 ml

Jalatsideodorant75
Saadavus: laos olemas
3.25 
(KM-ga)

OMA KING jalatsideodorant Shoe Deo desinfitseerib ja neutraliseerib efektiivselt ebameeldiva lõhna jalatsitest. Tänu oma unikaalsetele koostisosadele loob antibakteriaalne deodorant meeldiva tunde ja hoiab värskust pikka aega. Hõbeda osakesed hoiavad ära higibakterite tekkimise ning ränioskakesed neutraliseerivad ebameeldiva lõhna.

Sobib igat liiki jalatsitele, ei jäta plekke. 12 tk kastis.

Oma King on 1993. aastal loodud ettevõte, mis jätkab jalatsivalmistamise peretraditsioone aastast 1927. Nende tootmine asub Võru linna lähedal Kirumpääl, kus valmistatakse sandaale, toasusse ning laste- ja võimlemissusse. Lisaks sellele on Oma King üks suurimatest sisetaldade tootjatest Ida-Euroopas. Nende tooted on valmistatud naturaalsetest materjalidest ning tootmisel kasutatakse loodussõbralikku tehnoloogiat.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
Jalatsideodorant75tk
3.25 
Laos olemas124740453092455

Oma King

Oma King on 1993. aastal loodud kodumaine ettevõte, mis jätkab jalatsivalmistamise peretraditsioone aastast 1927. Nende tootmine asub Võru linna lähedal Kirumpääl, kus valmistatakse lisaks jalatsitele ka erinevaid jalatsite tarvikuid ja hooldusvahendeid. Nende tooted on valmistatud naturaalsetest materjalidest ning tootmisel kasutatakse loodussõbralikku tehnoloogiat.