EUROTECHNIQUE 4500 PVC võrguga tekstiilkindad

4500
Saadavus: laos olemas
1.30 
(KM-ga)

EUROTECHNIQUE 4500 PVC võrguga tekstiilkindad. Mugav kinnas säilitab kasutajale käe hea liikuvuse. Hea haarduvus eseme käsitsemisel. Mõlemakäeline, saab kanda nii vasakus kui paremas käes, saab kasutada mõlemat kindapoolt, tänu millele on kindad topelt kestvusega. Õmblusteta kindad on pestavad. Hea kulumis- ja rebimiskindlus. Haarduv kummimuster mõlemal pool.

Tekstiilkindad vastavad EN 420 kaitsekinnaste üldnõuete standardile ja EN 388: 2016 mehaanilise vastupidavuse standardile. Loe kinnaste märgistuste kohta rohkem SIIT.

  • Polüester/puuvill kootud sõrmik PVC võrguga mõlemal pool
  • Kategooria II
  • EN 420
  • EN 388: 2016

Eurotechnique – töökinnaste spetsialistid Prantsusmaalt! Lõikekindlad kindad, keevitajakindad, kuuma- ja külmakaitsega kindad, PVC kattega ja Kevlar tehnoloogiaga kindad. Ükskõik millise otstarbega töökindaid vajate, Eurotechnique valikust leiab alati sobivaima. Eurotechnique kuulub Euro Protection gruppi, mis tegeleb isikukaitsevahendite arendamise, tootmise ja levitamisega.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
4500paar
1.30 
Laos olemas100103435241045003

Eurotechnique

Eurotechnique – töökinnaste spetsialistid Prantsusmaalt!

Lõikekindlad kindad, keevitajakindad, kuuma- ja külmakaitsega kindad, PVC kattega ja Kevlar tehnoloogiaga kindad. Ükskõik millise otstarbega töökindaid vajate, Eurotechnique valikust leiab alati sobivaima.

Eurotechnique kuulub Coverguard gruppi, mis tegeleb isikukaitsevahendite arendamise, tootmise ja levitamisega.