EARLINE kõrvaklapid kiivrile 23 dB

60750
Saadavus: laos olemas
12.00 
(KM-ga)

EARLINE kõrvaklapid kiivrile. Adapteritega kõrvaklapid saab kiirelt ja lihtsalt kiivri külge kinnitada. Kõrvaklapid kaitsevad kõrvu kahjuliku müra eest ning ennetavad kuulmiskahjustuste teket. Sobivad kasutamiseks ehitusele ja tööstustesse. Kõrvaklapid vastavad EN 352-3: 2002 kiivrikinnitusega kõrvaklappide üldstandardile.

Kasutusvaldkond: ehituses, põllumajanduses, transport ja logistika valdkonnas (v.a tootmises) jne.

  • SNR 23 dB
  • EN 352-3: 2002
  • Kaal: 237 g

Earline kuulub Euro Protection gruppi, mis tegeleb isikukaitsevahendite arendamise, tootmise ja levitamisega. Nende kaks suurimat brändi on Coverguard ja Eurotechnique. Earline on spetsialiseerunud kuulmiskaitsevahenditele. Pikaajaline ja korduv kokkupuude kahjulikul tasemel müraga võib põhjustada kuulmiskahjustusi. Earline eesmärk on pakkuda kõrvaklappe ja -troppe, mis kaitsevad töötajat kahjuliku müra eest ning on samal ajal mugavad kanda ka pikema aja jooksul.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
60750tk
12.00 
Laos olemas603435241607508

Earline

Earline kuulub Coverguard gruppi, mis tegeleb isikukaitsevahendite arendamise, tootmise ja levitamisega.

Earline on spetsialiseerunud kuulmiskaitsevahenditele. Pikaajaline ja korduv kokkupuude kahjulikul tasemel müraga võib põhjustada kuulmiskahjustusi. Earline eesmärk on pakkuda kõrvaklappe ja -troppe, mis kaitsevad töötajat kahjuliku müra eest ning on samal ajal mugavad kanda ka pikema aja jooksul.