CRAFT CORE RIB kootud talvemüts

1909897*
Saadavus: laost otsas
25.90 
(KM-ga)
Toode on laost otsas.

CRAFT CORE RIB kootud talvemüts. Soonikkoes kootud müts on veniv ning sobitub peakujuga. Alumine mütsi äär on üles keeratud ning sellele on lisatud Crafti logo.

  • Materjal: 100% akrüül
  • Üks suurus
  • Tume sinine

Rootsis 1977. aastal asutatud kaubamärk CRAFT on kogu maailmas tuntud kvaliteetsete tehniliste sporditekstiilide ja vabaajarõivaste poolest, milles on optimaalselt ühendatud materjalid, ergonoomika ja disain. Inimesed, kes hindavad kvaliteeti, maksimaalset funktsionaalsust ja optimaalseid kogemusi, valivad kaubamärgi CRAFT. Vaata kogu Craft tootevalikut SIIT!

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
1909897*tk
25.90 
Laost otsas207318573612487

CRAFT

Rootsis 1977. aastal asutatud kaubamärk CRAFT on kogu maailmas tuntud kvaliteetsete tehniliste sporditekstiilide ja vabaajarõivaste poolest, milles on optimaalselt ühendatud materjalid, ergonoomika ja disain.

CRAFT teeb toodete paremaks muutmiseks pidevalt koostööd kõigi tasandite sportlastega. Paljud tippsportlased toetuvad Craft riietusele nii treeningutel kui ka võistlustel. Crafti valikus on ka palju vabaaja ja -korporatiivrõivaid. Ilmaolusid on hästi arvesse võetud, kuna riideid on saadaval nii külma kui sooja, tuulise ja vihmase ilma korral. Inimesed, kes hindavad kvaliteeti, maksimaalset funktsionaalsust ja optimaalseid kogemusi, valivad kaubamärgi CRAFT – nautige rasket tööd!