COVERGUARD PU põll

56200
Saadavus: laos olemas
11.90 
(KM-ga)

COVERGUARD PU põll PVC põhjal on kerge, veekindel, lihtsasti puhastatav ja mõeldud mitmekordseks kasutamiseks. Põll on vastupidav ka erinevatele õlidele ja rasvadele.

Kasutusalad: mitmesuguste üldtööde tegemisel, ehitusel, tööstuses, põllumajanduses, kaubanduses, koristustöödel, kodumajapidamises.

  • Materjal – PU (polüuretaan) PVC (polüvinüülkloriid) põhjal
  • Mõõt 120 x 90 cm

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
56200tk
11.90 
Laos olemas253435241562005

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.