COVERGUARD PU käisekaitsed, 2 tk

45350
Saadavus: laos olemas
7.00 
(KM-ga)

COVERGUARD PU käisekaitsed. Mõlemast otsast kummiga, mis tagavad hea püsivuse. PU (polüuretaan) tagab vee- ja õlikindluse ning on väga vastupidav materjal. Sobivad hästi kasutamiseks tööriiete peal. Käisekaitse pikkus on 45 cm, laius 20cm. Komplektis on 2 tk.

  • Materjal – PU (polüuretaan)
  • 45 x 20cm

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.

 

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
45350paar
7.00 
Laos olemas503435241453501

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.