COVERGUARD 5BALB mask

5BALB
Saadavus: laos olemas
7.50 
(KM-ga)

COVERGUARD 5BALB mask on soe, mugav ja hingav. Balaclava stiilis talvine mask on fliisist ning seda saab elastse kummiga pingutada, et külm tuul sisse ei pääseks. Parim valik kiivri alla külma ja tuulise ilmaga.

  • Materjal – 100% polüester
  • Kanga tihedus – 250g/m2

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset. COVERGUARD tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
5BALBtk
7.50 
Laos olemas1003435245506036

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.