COVERGUARD 5COVAN fliismüts

5COVAN
Saadavus: laos olemas
4.40 
(KM-ga)

COVERGUARD 5COVAN fliismüts sobib ideaalselt külmadeks ilmadeks. Müts on tagasihoidliku stiiliga ja ilma logodeta. Mugav ja soe müts.

  • Kanga koostis: 100% polüester 280 g/m2

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset. COVERGUARD tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
5COVANtk
4.40 
Laos olemas1003435245507958

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.