COVERGUARD fliismüts

5COVAN
Saadavus: laos olemas
2.90 
(KM-ga)

COVERGUARD fliismüts 5COVAN sobib ideaalselt külmadeks ilmadeks. Müts on tagasihoidliku stiiliga ja ilma logodeta. Mugav ja soe müts.

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset. COVERGUARD® tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes.

  • Kanga koostis: 100% polüester 280 g/m2
TootekoodÜhikHindLaoseisKogus pakisTriipkood
5COVANtk
2.90 
Laos olemas13435245507958

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.