CHEMI-PHARM CHEMISEPT HAND antiseptik kätele 100 ml

Chemi HandDes
Saadavus: laos olemas
6.25 
(KM-ga)

CHEMI-PHARM CHEMISEPT HAND antiseptik kätele. Alkoholi baasil käte antiseptikum kutsealaseks kasutamiseks kõrgendatud hügieeninõuete tingimustes, kus käte antiseptika on tähtsaim profülaktiline abinõu infektsiooni vältimiseks. CHEMISEPT HAND DES on laia bakteritsiidse ja fungitsiidse toimega, hävitab Gram-negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid (sh tuberkuloositekitaja) ja seeni, desaktiveerib nii ümbrisega (sh HBV, HIV, HCV, Vaccinia) kui ka ümbriseta viiruseid (sh Adeno, Rota).

Tootes CHEMISEPT HAND DES on kasutatud puhast ja vähelenduvat etüülalkoholi, vältimaks respiratoorsete allergooside teket. Toode on värvi- ja lõhnaainevaba. CHEMI-PHARM CHEMISEPT HAND antiseptik on nahasõbralik ja sisaldab komponente, millel on nahka pehmendav, niisutav ja kaitsev toime. Toode on geeli vormis, mis tagab kasutamise mugavuse, efektiivsuse ja vähese lenduvuse. Remanentne toime kinnastatud kätele kestab 3 tundi.

Hügieeniline käte antiseptika: kätele kanda 3 ml CHEMISEPT 80 ja hõõruda kuivamiseni. Toimeaeg 30 sekundit.

Toode vastab EN 1500, EN 12791, EN 13727 , EN 14476, EN14348 ja EN 13624 nõuetele.

Hoiatus! Käitlemisel täita ohutusnõudeid! Sisaldab biotsiidi! Enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga! Väga tuleohtlik vedelik ja aur. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada kasutamisel. Hoida pakend tihedalt suletuna. Hoida hästi ventileeritavas kohas. Hoida jahedas!

Chemi-Pharm arendab, valmistab ja turustab desinfitseerimisvahendeid, isikliku hügieeni vahendeid, puhastus- ja erihooldustooteid. Chemi-Pharm on erilist tähelepanu pööranud targa tootmise arendamisele, neil on in-house tootearenduslabor ning üle 20. aastane kogemus desinfektsiooni- ja puhastusvahendite väljatöötamises. Kõrge kvaliteediga Chemi-Pharm tooted on ohutud nii kasutajale kui ka keskkonnale.

 

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
Chemi HandDestk
6.25 
Laos olemas244742124009618