BLS 680NEXT FFP2 tolmumask klapiga

8101027
Saadavus: laos olemas
1.65 
(KM-ga)

BLS 680NEXT FFP2 tolmumask klapiga. Kolme paneeliga kokkuvolditav tolmumask sobib erinevatele näotüüpidele ning kohandub vastavalt näo liigutustele. Madala hingamistakistusega respiraatoril on sisemine ninaklamber, mis moodustab hea tiheduse nina ja silmade piirjoonel ja aitab tagada hea vaatevälja. Tolmumaski kummist kinnituspaelad on hüpoallergeensed ja lateksi vabad.

Sobib FFP2 klassi hingamiskaitset vajavatesse tingimustesse. Peene tolmu keskmised kogused (kuni 12 x LPN), veebaasil aerosoolid, mis tavaliselt eralduvad krohvimisel, tsementeerimisel, lihvimisel, puidutolmust, pulbervärvimisel jm.

PÕHIOMADUSED:

  • Kokkuvolditav klapiga tolmumask
  • Vormitav ninaklamber moodustab hea tiheduse nina ja silmade piirjoonel
  • Sobib FFP2 klassi hingamiskaitset vajavatesse tingimustesse
  • Pakendatud ühekaupa

STANDARDID:

EN 149 standard sätestab miinimumnõuded filtreerivatele poolmaskidele, mida kasutatakse hingamisteede kaitsmiseks osakeste eest. Loe lähemalt SIIT, kuidas tuleb valida respiraatorit.

Hoiatused! BLS 680NEXT FFP2 tolmumask ei kaitse kandjat gaaside ega aurude eest. Gaaside ja aurude eest kaitseks tuleks kasutada gaasirespiraatorit. Tolmumaski ei ole lubatud kasutada keskkondades, mille õhuhapnikutase on alla 17%, tolmu koostis või konsentratsioon on tundmatu või tolm on otseselt eluohtlik. Maski kandjal ei tohi olla habet ega vuntse, mis mõjutavad maski tõhusust.

Paigaldage tolmumask vastavalt juhendile. Sobivuse kontrolliks alati enne tolmumaski kasutamist toimige järgnevalt. Katke tolmumaski esiosa mõlema käega ettevaatlikult, et te ei liigutaks seda paigast. KLAPIGA tolmumaski puhul hingake sügavalt SISSE. Kui õhk lekib nina ümbrusest, kohendage uuesti ninaklambrit, et leke kõrvaldada. Kui õhk lekib respiraatori külgedelt, reguleerige lekke kõrvaldamiseks paelte asendit. Kui Te ei saavuta korralikku tihedust, ärge sisenege ohtlikku piirkonda. Loe täpsemalt respiraatorite kaitseklasside kohta SIIT!


TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakis
8101027tk
1.65 
Laos olemas1801

BLS

BLS on enam kui 50 aastase kogemusega Itaalia hingamiskaitsevahendite tootja. Nad valmistavad kõrge kasutusmugavusega kvaliteetseid tooteid. Valikusse kuuluvad nii ühekordsed tolmurespiraatorid kui ka vahetatavate filtritega pool- ja täismaskid.