3M 9926 FFP2 happegaasi klapiga respiraator

3M9926
Saadavus: laos olemas
7.75 
(KM-ga)

3M 9926 FFP2 happegaasi klapiga respiraator on mõeldud kasutamiseks kindlatesse töökeskkondadesse. Nendel respiraatoritel on integreeritud söe kiht, mis leevendab alla lubatud piirnormi olevaid ebameeldivaid lõhnasid. 3M spetsiaalsete respiraatorite seeria pakub ülikerget, efektiivset, mugavat ja hügieenilist hingamisteede kaitset tolmu ja udu vastu. Samuti pakub see leevendust madalatel tasemetel happegaaside vastu. Kumera kujuga, kahe peapaelaga disain, vahtkummist ninatihend ja klamber kindlustavad mugava ja turvalise kaitse erinevatele näosuurustele.

Patenteeritud 3M™ Cool Flow™ klapp 3M™ 9926 respiraatoritel ja jäik kest, mis ei vaju niiskusega kokku pakuvad mugavat kaitset kuumas ja niiskes töökeskkonnas. Need respiraatorid on hooldusvabad.

3M 9926 FFP2 vastab standardi EN 149:2001 + A1:2009 nõuetele – filtreeriva näoosaga respiraatorid kaitseks osakeste vastu. Loe lähemalt SIIT, kuidas tuleb valida respiraatorit.

  • Klassifikatsioon: EN 149:2001+A1:2009 FFP2 NR D
  • Kaitse: tolm/udu/ebameeldivad happegaasid
  • Maksimaalne kaitsetase: kuni 12 x LPN tolmuosakeste kaitseks, alla LPN happegaaside kaitseks

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseim hingamistakistus ja mugav kaitse tolmuosakeste vastu. Vaata kogu 3M tootevalikut siit!

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
3M9926tk
7.75 
Laos olemas100104046719382583

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.