Talveturvasaapad: 3 kasulikku soovitust

Kuna meie kliimas peab välitöid tegema ka talvel, siis tuleb veenduda, et nii Sinu tööriistad kui rõivastus oleksid võimalikult turvalised ja vastaksid nõutud tööspetsiifikale. Lumisel ja külmal ajal on üheks oluliseks elemendiks talveturvasaapad. Kui Sa pole varem talveturvasaabaste valikuga kokku puutunud või sellele suuremat tähelepanu pööranud, siis soovitame Sulle oma seekordses blogis kolme marki, mis varieeruvad hinnalt ja veidi ka omadustelt.  

Vali talveturvasaapad vastavalt vajadusele

On mitmeid asjaolusid, mis talveturvasaabaste valiku puhul rolli mängivad. Üks määravamaid on sageli hind. Kui hind takistuseks ei ole, siis tulevad mängu tööspetsiifika, materjal, saabaste vastupidavus, tootja maine ning kvaliteet, seniste kasutajate arvamused jms.

Sortisime oma saabaste valikust välja kolm varianti:

  1. C07 mudel on lihtne, kuid seejuures väga korralik ning hea hinnaga saabas. Need on valmistatud pühvlinahast ning soojustatud akrüülvoodriga. Võttes arvesse võrdlemisi soodsat hinda, on senine tagasiside klientidelt olnud pigem positiivne ning meile tõestanud, et C07 mudelis pettuma ei pea.
  2. Kinley saabas on veidi kõrgemasse hinnaklassi kuuluv tugev ja vastupidav turvasaabas, mis on toodetud pidades silmas eelkõige ehitajaid. Senised kliendikogemused tõestavad, et Kinley töösaabas peab vastu lausa 5-7 aastatSaabastel on parimad libisemisvastased omadused, need on valmistatud veekindlast nahast ning saapa lukk lihtsustab nende jalga panekut ja äravõtmist. Mittemetallist valmistatud turvaelemendid (100 protsenti komposiitmaterjal) kindlustavad selle, et saapad ei juhi külma.
  3. 1878 mudel kuulub Soome kvaliteetjalatsite tootja JALAS valikusse ning on samas hinnaklassis nagu Kinley saapadki. Vetthülgavast PU nahast valmistatud talveturvasaapad on soojustatud fliisist ja villast voodriga, mis aitavad Sind ka kõige käredamatel talveilmadel. Turvanina on valmistatud alumiiniumist ning välistald on kuumus- ja õlikindel, mis tõstavad saapa vastupidavust märkimisväärselt.

Miks on talveturvasaapad olulised?

  • Ohutus. Kvaliteetselt ja läbimõeldult valmistatud talveturvasaapad garanteerivad Sulle ebastandardsetes ja väljakutset esitavates töötingimustes maksimaalse turvalisuse.

See tähendab, et turvasaabastel on hoolega kaalutletud ja mitmed testid läbinud turvanüansid (töödeldud välispind, kand ning välis- ja sisetallad jne). Turvasaapad on mõeldud just nimelt mitte tavapärastes (väli)tingimustes töö tegemiseks.

  • Vastupidavus. Maksimaalselt head talveturvasaapad on mugavad ja vastupidavad, mis tähendab, et neid on võimalik kanda aastaid. See tähendab omakorda, et hästi istuvad ja end korduvalt õigustanud jalanõud on osa võimalikult optimaalsest töökeskkonnast.  

Selgituseks: pole paremat, kui hästi istuvad jalanõud, mis on vormunud kandja jala ning töö tegemise tingimuste järgi. Iga uus jalanõu nõuab esmalt n-ö sissekäimist, mis mõjutab väga suure tõenäosusega töökvaliteeti ja -võimekust.

  • Jätkusuutlikkus. Vastupidavad talveturvasaapad on ka väga jätkusuutlikud. Seda nii isiklikus (parem rahakotile ja enesetundele) kui keskkondlikus mõõtmes ehk vastupidavad ja kvaliteetselt toodetud jalatsid põhjustavad tunduvalt väiksema ökoloogilise jalajälje.

Tekkis huvi? Võta meiega ühendust!