WORTEXI JAOKS ON KÕIGE OLULISEMAD VÄÄRTUSED KVALITEET JA VASTUPIDAVUS

“Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb ka armastus,” on öelnud armastatud kirjanik Anton Hansen Tammsaare. Meile eestlastele tõepoolest meeldib tööd teha. Kriitiliselt oluline on aga seejuures tööohutus, ning selle tagavad kvaliteetsed töörõivad ning -riistad. Kvaliteeti väärtustav kodumaine töörõivabränd Wortex on turul tegutsenud juba rohkem kui 20 aastat. Ikka selleks, et Sinu töö saaks hästi ja ohutult tehtud!

Kodumaine tootja tähendab kõrgemat kvaliteeti

Wortexi bränd lähtub lihtsatest ja selgetest, tulevikku vaatavatest põhimõtetest. Meie eesmärk on pakkuda Sulle vastupidavaid, funktsionaalseid, mugavaid ja taskukohase hinnaga tööriideid, et tõsta tööohutuse kvaliteeti ning muuta seeläbi kõikide elud paremaks ja turvalisemaks.

Eestis päritolu kaubal on mitmeid eeliseid: 

  1. Kohalik majandus elavneb, sest nii äritegevuse planeerimine ja juhtimine kui rõivaste strateegiline disainimine toimub kodumaal. See võimaldab meil arendada prototüüpe oma kujunduse järgi ja seeläbi turu muutustega kiiresti kaasas käia. Me oleme väga uhked oma õmblejate, disainerite ja juurdelõikajate üle ning arendame järjepidevalt oma tiimi teadmisi ja oskusi.  
  2. Kvaliteet ja keskkonnasäästlikkus. Oma headuses tuntud kodumaine kvaliteet tagab tööohutuses maksimaalse turvalisuse ja vastupidavuse, mis omakorda aitab kaasa keskkonnasäästlikkuse kasvule. 
  3. Paindlikkus. Päevad ei ole vennad, samamoodi ei ole kõikide ettevõtete soovid ühe liistu järgi löödud. Väärtustame iga firma soove ja vajadusi ning toodame vastavalt Sinu tahtele erilahendusega töörõivaid.

Wortexi materjalid on vastupidavad ning nahasõbralikud 

See, millest ja kuidas on Wortexi brändi töörõivad valmistatud, on väga oluline osa meie ettevõtte loost. Miks? Sest see määrab, kui vastupidavad on töörõivad ja -jalatsid. Valikus on mitmesugused tööpüksid, jakid, joped ja kombinesoonid.

Me kasutame töörõivaste tootmisel vaid kvaliteetseid materjale, kaasaegseid tehnoloogiaid ning tuntud kaubamärke tunnustatud firmadelt nagu Carringtoni Python kangas, 3M Scotchlite helkurribad, Cordura tugevdused jt.

Peamine materjal, mida me kasutame, on Splashgard töötlusega Python kangas

Python kangas on:

  • Kulumiskindel ja värv püsib kaua; 
  • Selle välispind on kaetud spetsiaalselt valmistatud polüesterkihiga, et lisada materjalile vastupidavust; 
  • Seesmine puuvillakiht suurendab kandmismugavust. Puuvill on sõbralik ka naha vastu, laseb sellel hingata ega tekita allergilisi reaktsioone; 
  • Kangas on kirka välimusega ning töödeldud vett- ja mustust hülgava Splashgard tehnoloogiaga. 

Toodame Wortexi brändi all ka kõrge nähtavusega signaalrõivad, mis muudavad kandja hõlpsasti märgatavaks nii päevasel ajal kui pimedas. 

NB! Wortex tööriided ei kaitse töötajat käia sädemete, keevituspritsmete jm kuumade osakeste eest.

Kui Sul tekkis seoses Wortexi brändi, tööohutuse või vastava rõivastuse asjus küsimusi, siis võta meiega kindlasti ühendust!

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880