WORTEX TÖÖRIIDED – EESTI TURUL JUBA ÜLE 20 AASTA


WORTEX on kodumaine töörõivabränd, mida Becky AS Tööohutuskeskus on tootnud praeguseks juba üle 20 aasta. Usume, et pakume oma klientidele vastupidavaid, funktsionaalseid, mugavaid ja taskukohase hinnaga tööriideid. Valikus on mitmesugused tööpüksid, jakid, joped ja kombinesoonid tõsise töö tegijaile, mis lihtsalt armastavad määrdunud töökodasid ja poriseid ehitusplatse.

WORTEX® tootmine

WORTEX® tööriided toodetakse Eestis ja me oleme väga uhked oma õmblejate, disainerite ja juurdelõikajate üle. See võimaldab meil arendada prototüüpe oma kujunduse järgi ja seeläbi turu muutustega kiiresti kaasas käia. Samuti on võimalikud tööriiete erilahendused vastavalt klientide soovidele.

Materjalid ja omadused

Kasutame töörõivaste tootmisel kvaliteetseid materjale, kaasaegseid tehnoloogiaid ning tuntud kaubamärke tunnustatud firmadelt nagu nt Carringtoni Python kangas, 3M Scotchlite helkurribad, Cordura tugevdused jm.

Tööriiete põhimaterjal on Splashgard töötlusega Python kangas (235 gr/m2; 70% polüestrit / 30% puuvilla). Python kangas on spetsiaalselt valmistatud polüesterkiht väljaspool, et anda materjalile ekstra vastupidavust, ning puuvillakiht seespool, et suurendada kandmismugavust. Kangas on kirka välimusega ning omab Splashgard vett- ja mustust hülgavat töötlust.

Python kanga põhilised eelised on kõrge kulumiskindlus ja värvipüsivus, Splashgard vee-, õli- ja kemikaali piiratud hülgavus vastavalt EN 13034 tüüp 6, UVPF kaitse, Öko-Tex sertifitseering ning hooldusel võib kasutada tööstuslikku pesu.

WORTEX® tööriided ei kaitse töötajat käia sädemete, keevituspritsmete jm kuumade osakeste eest.

EN 20471 kõrgnähtavad WORTEX® tööriided

Kõrge nähtavusega EN ISO 20471 standardile vastavad signaalrõivad muudavad kandja hõlpsasti märgatavaks. Rõivad on mõeldud kasutaja nähtavamaks muutmiseks ohtlikes olukordades igasugustes valgustingimustes nii päevasel ajal kui pimedas.

Alates 2016.a. kevadest toodetud Wortexi mudelid W203 tööjakk ja W303 talvejope vastavad EN 20471 standardi klassile 2 (maksimum on 3). Ning mudelid W103 vestipüksid ja W113 talvepüksid vastavad  EN 20471 standardi klassile 1.

Klientide tagasiside

WORTEX® riiete head küljed on tabavalt kokku võtnud järgmised Võru murdes värsiread:

„Olõ`i mõtet tõmmõlda,

Lasõ tüürõivas Beckys õmmõlda.

Wortexi  rõivas on kimmas ja kest.

Mehkamiis kand, ülikonnal puudu vaid vest.“

K. Priks, Mehka AS

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880