Tule tähistame koos 30 aastat ohutust!

Becky Tööohutuskeskusel täitub 9. märtsil 30. tegutsemisaasta! Soovime tänada kõiki oma kliente ja koostööpartnereid usalduse ja meeldiva koostöö eest. Tänu Teile oleme nii kaugele jõudnud!

Sel puhul olete oodatud neljapäeval kogu tööpäeva vältel külla meie kauplusesse (Laki 30A, Tallinn), et üheskoos suupistete ja koogiga tähistada Becky Tööohutuskeskuse sünnipäeva.

Sünnipäeval on kogu jaehinnaga kaup nii e-poes kui ka kaupluses kohapeal 25% soodsamalt! Soodustuse saamiseks kasuta kassas sooduskoodi: BECKY30

Kampaania kehtib vaid 9.03.2023 kõikidele laos olevatele toodetele ning kampaaniat ei saa kombineerida teiste samaaegselt kehtivate soodustustega.


PÄEVAKAVA 9. MÄRTSIL BECKY TÖÖOHUTUSKESKUSE KAUPLUSES

Ühine tordisöömine 
Kell 9:00 – 17:00

Sünnipäeval kostitame kogu tööpäeva vältek kõiki oma kaupluse külastajaid suupistete, tordi ja kohviga. Tule tee koos meiega suu magusaks!

JALAS jalaskanneerimine 
Kell 10:00 – 15:00

Kaupluses on kohapeal JALAS esindaja, kes viib läbi jala skanneerimisi ning jagab soovitusi õigete tööjalatsite valikul. JALAS Foot Stop Service jalaskanneerija analüüsib jalgade anatoomiat ja nende omadusi, et aidata leida teie jalakujule vastavad tööjalanõud ja sisetallad, mis pakuvad ideaalset sobivust ja mugavust. Kõik selleks, et vältida jalgade ülekoormamist ja ennetada vigastuste teket.3M FIT test respiraatorite tõhususe testimine
Kell 11:00 – 15:00

3M FIT testi abil on võimalik kindlaks teha respiraatorite sobivus ning tõhusus. Lisaks jagavad 3M spetsialistid nõuandeid, respiraatorite ja teiste isikukaitsevahendite valikul ning kasutamisel.


Kohtumiseni sünnipäeval!

Becky Tööohutuskeskuse meeskond

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880