TALVETURVASAAPAD: 3 KASULIKKU SOOVITUST

Kuna meie kliimas peab välitöid tegema ka talvel, siis tuleb veenduda, et nii Sinu tööriistad kui rõivastus oleksid võimalikult turvalised ja vastaksid nõutud tööspetsiifikale. Lumisel ja külmal ajal on üheks oluliseks elemendiks talveturvasaapad.

Kui Sa pole varem talveturvasaabaste valikuga kokku puutunud või sellele suuremat tähelepanu pööranud, siis soovitame Sulle oma seekordses blogis kolme marki, mis varieeruvad hinnalt ja ka omadustelt.  


VALI TALVETURVASAAPAD VASTAVALT VAJADUSELE 

On mitmeid asjaolusid, mis turvasaabaste valiku puhul rolli mängivad. Üks määravamaid on sageli hind. Kui hind takistuseks ei ole, siis tulevad mängu tööspetsiifika, materjal, saabaste vastupidavus, tootja maine ning kvaliteet, seniste kasutajate arvamused jms.

Sortisime oma saabaste valikust välja kolm varianti: 

Talveturvasaapad S3
Talveturvasaapad S3

Talveturvasaapad S3 (C07) on lihtsad, kuid seejuures väga korralikud ning hea hinnaga saapad. Need on valmistatud pühvlinahast ning soojustatud akrüülvoodriga. Võttes arvesse võrdlemisi soodsat hinda, on senine tagasiside klientidelt olnud pigem positiivne ning meile tõestanud, et C07 mudelis pettuma ei pea.

MTS KINLEY talveturvasaapad S3 
MTS KINLEY talveturvasaapad

MTS KINLEY talveturvasaapad  saabas on veidi kõrgemasse hinnaklassi kuuluv tugev ja vastupidav turvasaabas, mis on toodetud pidades silmas eelkõige ehitajaid. Senised kliendikogemused tõestavad, et Kinley töösaabas peab vastu lausa 5-7 aastat. Saabastel on parimad libisemisvastased omadused, need on valmistatud veekindlast nahast ning saapa lukk lihtsustab nende jalga panekut ja äravõtmist. Mittemetallist valmistatud turvaelemendid (100 protsenti komposiitmaterjal) kindlustavad selle, et saapad ei juhi külma.

JALAS OFFROAD talveturvasaapad S3
JALAS OFFROAD talveturvasaapad S3

JALAS OFFROAD talveturvasaapad S3 mudel kuulub Soome kvaliteetjalatsite tootja JALAS valikusse ning on samas hinnaklassis nagu Kinley saapadki. Vetthülgavast PU nahast valmistatud talveturvasaapad on soojustatud fliisist ja villast voodriga, mis aitavad Sind ka kõige käredamatel talveilmadel. Turvanina on valmistatud alumiiniumist ning välistald on kuumus- ja õlikindel, mis tõstavad saapa vastupidavust märkimisväärselt.

MIKS ON TALVETURVASAAPAD OLULISED?

Ohutus. Kvaliteetselt ja läbimõeldult valmistatud talveturvasaapad garanteerivad Sulle ebastandardsetes ja väljakutset esitavates töötingimustes maksimaalse turvalisuse

See tähendab, et turvasaabastel on hoolega kaalutletud ja mitmed testid läbinud turvanüansid (töödeldud välispind, kand ning välis- ja sisetallad jne). Turvasaapad on mõeldud just nimelt mitte tavapärastes (väli)tingimustes töö tegemiseks. 

Vastupidavus. Maksimaalselt head turvasaapad on mugavad ja vastupidavad, mis tähendab, et neid on võimalik kanda aastaid. See tähendab omakorda, et hästi istuvad ja end korduvalt õigustanud jalanõud on osa võimalikult optimaalsest töökeskkonnast.  

Selgituseks: pole paremat, kui hästi istuvad jalanõud, mis on vormunud kandja jala ning töö tegemise tingimuste järgi. Iga uus jalanõu nõuab esmalt n-ö sissekäimist, mis mõjutab väga suure tõenäosusega töökvaliteeti ja -võimekust. 

Jätkusuutlikkus. Vastupidavad turvasaapad on ka väga jätkusuutlikud. Seda nii isiklikus (parem rahakotile ja enesetundele) kui keskkondlikus mõõtmes ehk vastupidavad ja kvaliteetselt toodetud jalatsid põhjustavad tunduvalt väiksema ökoloogilise jalajälje. 

Tekkis huvi? Võta meiega ühendust! 

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880