PARIMA KVALITEEDIGA JA FUNKTSIONAALSE DISAINIGA JALAS TÖÖJALANÕUD


JALAS tööjalatsid on parima kvaliteediga ja funktsionaalse disainiga, mis kaitsevad jalgu. Pidevad täiustused kandmismugavuse suurendamiseks, ergonoomika põhimõtete järgimine ning jalatsite rühti parandavad omadused toetavad töövõime paranemist ja ennetavad teiste kehaosade vigastusi.

JALAS peaaegu sajandipikkune ajalugu on olnud eduküllane ja kujundanud kaubamärgi selliseks, nagu seda tänapäeval tuntakse. Miski ei suuda asendada kogemust! JALASE® peakontor on asunud 1916. aastast alates Soomes, Jalasjärvil, Jokipii külas. See on praegugi nende peamine tootmisüksus, aga ka uurimis-ja arendusmeeskonna ning kõrgetasemelise labori kodu.

Pideva tootearenduse, põhjaliku materjalitundmise ja tipptasemel uuringukoostöö toel püsivad JALAS tooted uuenduslike turvajalatsite esirinnas ning jätkavad täiustumist vastavalt uute teadmiste lisandumisele. Tegemist on tehniliselt kõige täiuslikumate turvajalatsitega jalatsiturul.

JALASE® toodete puhul on alati ühtviisi arvestatud nii nende funktsiooni kui disainiga – teadlikku tööd tootedisainiga alustati juba varakult. Turvatoodete puhul saab disain aidata kaasa nende esmase funktsiooni paremale täitmisele. Ent hoolikalt läbimõeldud disain annab toodetele ka ilusama välimuse. Aastate jooksul on JALAS® võitnud mitmeid mainekaid disainiauhindu, nende seas kaks Red Dot Awardi. Kliendid tahavad tööl olles ikka head välja näha, töötavad nad siis kontoris või tehases.

JALAS tootevalikusse kuuluvad järgmised tootekategooriad:

Turvajalatsid

JALASE® turvajalatsite jaoks on piisavalt head ainult parimad võimalikud komponendid. Tüüpilise JALASE® kinga valmistamisel kasutatakse ligi 50 erinevat detaili: nahka, tekstiili, alumiiniumit, polüuretaani, etüülvinüülatsetaati ja plasti. Kõik jalatsid läbivad enne turule jõudmist 8 kvaliteedikontrolli.

JALASE® eesmärk on olemasolevate ohutusstandardite laiendamine. See eeldab pidevat tootearendust, väga head materjalitundmist, teadmisi äärmuslikest töötingimustest ning koostööd uuringute vallas.

JALASE® tooted ei paku kaitset mitte ainult kukkuvate või teravate esemete eest. Tänu oma ergonoomilistele omadustele ennetavad Jalase kingad peale jalgade ka teiste kehaosade vigastusi ja suurendavad üldist heaolu. JALAS® püüab ületada tööstusele esitatavaid normatiive. Näiteks JALAS® turvajalatsite löögisummutusomadused kanna piirkonnas on 50% paremad normatiivis EN 20345 sätestatust.

Tööjalatsid

Jalad on keha vundament ning vajavad ja väärivad heade löögisummutusomadustega jalanõusid: kingi, mis oleksid vastupidavad ja pakuksid kaitset, isegi kui te ei vaja selliseid täiendavaid kaitsevahendeid nagu turvanina või torkekaitse. Kulumiskindluse, vastupidavuse, mugavuse ja ergonoomika osas vastavad JALAS® tööjalatsid samadele kriteeriumidele, mis turvajalatsidki.

Sisetallad

Kui teil tuleb seista ja kõndida kõvadel põrandatel, on see teie kandadele ja päkkadele väga koormav ning jalad võivad hakata valutama. Head sisetallad aitavad jalavalu vältida. Sisetaldadel peaks olema kanna all süvend ning head polsterdavad omadused nii kanna- kui päkaosas.

FSS: FootStopService (jalgade skaneerimise teenus)

FootStopService on kiire ja kerge viis jalgade seisundi analüüsimiseks skänneri abil, see aitab leida teie jalgadele kõige sobivamad jalatsid ja sisetallad. Jalase FootStopService’i jalaskänner aitab vältida vigastusi, mis tekivad jalgade ülekoormusest või ebaloomulikust asendist. Seega kujutab FSS endast ennetava tervishoiu abivahendit. Tõsi, juba saadud vigastuste ravi see muidugi ei asenda.

Liitu Becky Tööohutuskeskuse uudiskirjaga ning oled kursis, millal toimub järgmine Jala skanneerimise päev meie kaupluses.

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880