KVALITEETNE KOORMAKATE PAKUB KINDLAT KAITSET

Eesti ilm on üsna etteaimamatu. Ka kõige parem sünoptik ei suuda 100-protsendiliselt ennustada, milline ilm lähipäevil tuleb. Kuid ei ole hullu! Selleks otstarbeks on välja mõeldud erinevad abivahendid, et igat masti ilma ja olukorraga hakkama saada. Transpordi- ja logistikamaailmas on üheks neist näiteks koormakate, mis kaitseb nii autoga veetavat kaupa kui erinevaid majapidamistegevust toetavaid seadeldisi. 

Hoolimata sellest, et koormakate on mõeldud üsna spetsiifiliselt kaitsma veetavat koormat, saab seda kasutada tunduvalt mitmekülgsematel eesmärkidel. Koormakatteid on erimõõtmelisi ning nende kasutusala sõltub täielikult Sinu vajadusest ja miks mitte ‒ ka fantaasiast. 

Becky Tööohutuskeskus pakub kvaliteetseid ja vastupidavaid polüetüleenist vee- ja külmakindlaid koormakatteid, mis sobivad kasutamiseks ka kõige nõudlikumates töötingimustes. Koormakatted on kahevärvilised ning metallist kinnitusrõngastega.

Koormakate

BECKY TÖÖOHUTUSKESKUSE TOOTEVALIKUST LEIAB JÄRGMISED SUURUSED:

6 ERINEVAT VALDKONDA, KUS KOORMAKATE KASULIK ON:

  • Koorma katmiseks. Kõige loogilisem ja tavalisem koormakatte funktsioon on kaitsta auto peale laetud koormat selle vedamise ajal. Katet kasutatakse nii laadungi kinnitamiseks kui ilmastikuolude eest kaitsmiseks. Samuti selleks, et koorem ei kukuks teel olles maha ning, et see jõuaks sama kvaliteetsena ka sihtpunkti. 
  • Välibasseini katmiseks. Koormakate sobib ideaalselt ka koduhoovis oleva basseini kaitsmiseks öisel ja hooajavälisel ajal, et puulehed ja tolm sinna sisse ei tikuks. Kuna saadaval on lai valik erinevaid suuruseid, siis peaksid kõik basseiniomanikud endale sealt sobiliku leidma. 
  • Puuriitade katmiseks. Suurepärane abimees välistingimustes asuvate puuriitade kaitsmiseks tuule, vihma ja lume eest.  
  • Suurte tööriistade kate. Kui Sul on parasjagu käimas remondi- või renoveerimistööd ning suuremad tööriistad (kompressor, ketassaag jms) seisavad öösel õues, siis viska neile kaitseks koormakate peale.  
  • Niiskustõke ehitusel. Kasuta koormakatet ehitusperioodi vältel, et kaitsta objekti liigse niiskuse eest. 
  • Ja miks mitte ‒ isetehtud telk või mänguala lastele mängimiseks või abimees aiapeo parimaks õnnestumiseks. Näiteks saad sa suure koormakatte eelmisel päeval juba valmis pandud õuemööblile heita, et seda võimaliku vihma või hommikuse kaste eest kaitsta.  

Kui Sul tekkis koormakatete või turvariiete vastu huvi, siis võta meiega ühendust!

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880