KUIDAS VALIDA ENDALE ÕIGE TURVAJALANÕU?

Ejendals Eesti müügijuht Jörgen Saago annab nõu, millele tähelepanu pöörata turvajalatsi valikul.

1. VALI JALANÕU VASTAVALT TÖÖKESKONNALE

Ole teadlik ohtudest, mis sind töökohal ümbritseda võivad – libedus, püstised naelad, keevitusest tekkivad sädemed, kemikaalid jne. Vastavalt ohuteguritele saad valida turvajalanõu, millel on libisemistõke, turvanina, läbistamistõkkega tald või kõik nimetatud omadused. Tähtis on teada, mille eest peab jalanõu kaitsma ning meie soovitame õige mudeli vastavalt Teie vajadustele.

2. VALI ÕIGE SUURUS JA LIIST

Täpselt nii palju kui on inimesi on ka erinevaid jalgu. Leia oma jalale sobiva suuruse ning laiusega turvajalanõu. Jalanõude proovimisel tuleb hoolikalt kinnitada kõik paelad/krõpsud ning seejärel jalanõudega mõni aeg kõndida. Veendu, et turvanina ei hõõruks, et jalanõud ei loksuks ning jalal on jalanõu sees piisavalt ruumi. Kitsas jalanõu võib kiiresti osutuda väga ebamugavaks ning
põjustada erinevaid probleeme üle terve keha.

3. KAAL

Lisaks kõikidele nõuetele ning teistele headele omadustele peab hea turvajalanõu olema kerge! Kerge jalanõu väsitab jalgu/lihaseid vähem. Turvajalanõu talla materjal on üks tähtsamaid faktoreid jalanõu lõplikus kaalus. Kvaliteetse ja hea tootja tald on valmistatud kummi ja polüuretaani segust, mis annab tallale kerguse, kuid samas väga hea vastupidavuse.

4. PÕRUTUST VÄHENDAVAD OMADUSED

Paljudes odavama hinnaklassiga turvajalanõudes on põrutuse vähendamiseks kasutatud mittetoimivaid lahendusi. Materjalid võivad tunduda pehmed ning head, kuid praktika on näidanud, et kõik põrutused lähevad neist läbi, mistõttu on jalad ikkagi õhtuks väsinud. Igapäevane jalgade põrutamine võib tekitada põlve-, puusa- ja seljaprobleeme. Tulemuseks võib olla kutsehaigus ning osaline töövõime. JALAS kasutab oma toodangus vaid parimaid, testitud ja sertifitseeritud materjale ning elemente, mis aitavad ka päriselt töökohal põrutusest tekkivaid probleeme vähendada.

5. MUGAVUS

Turvajalanõu peab olema kindlasti mugav. Ebamugavad turvajalanõud on müüt. Jalanõu ergonoomilisusel on väga suur roll. Kui proovid erinevaid mudeleid siis tunned kindlasti ära, millise jalanõuga on sul mugav, aga samas ohutu töötada.

JALAS turvajalanõud on uuenduslikud ning tehnoloogiliselt arenenumad turvajalanõud Eesti turul. Alates varba otsast kuni kannani on meie turvajalanõud loodud kaitsma Teie jalgu. Kõik meie mudelid on enne tootmisesse jõudmist läbinud põhjaliku arendusprotsessi ning hoolikalt testitud. Lisaks kaitsele võimalike ohtude eest töökeskkonnas on meie turvajalanõud väga kerged, mugavad kanda ning aitavad parandada töötamisel keha hoiakut.

Igaüks meist väärib parimat turvajalanõud!

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880