KÕRGEIMA KAITSETASEMEGA JALAS® HEAVY DUTY TÖÖJALANÕUDJALAS ® HEAVY DUTY tööjalanõud on välja töötatud kõige nõudlikumateks tööpäevadeks – kaitsejalanõude omadused on kohandatud spetsiifilistele ülesannetele või keskkondadele, kus need annavad maksimaalse kaitse. Valikus on kaheksa väga vastupidavat mudelit, mis ühendavad suurepärase kaitse, paindlikkuse ja ergonoomilise mugavuse, et saaksite neid kanda kogu päeva.

HEAVY DUTY TALVE TURVASAAPAD

Spetsiaalselt karmidesse talvetingimustesse loodud turvasaapaid iseloomustavad järgmised omadused:

  • KÕRGEIM KAITSETASE: Heavy Duty talve turvasaapad vastavad kõrgeimale kaitsetasemele ehk S3 kaitseklassile, s.h omavad varvastekaitset, naelatõket, on antistaatiliste omadustega, SRC välistallaga jne.
  • SUUREPÄRANE HAARDUVUS: Arctic Grip välistald kaitseb libisemise eest ka eriti libedal, õlisel või jäisel pinnal. Konkurentsitult parima haarduvusega märjal jääl. Lisaks spetsiaalselt disainitud välistalla muster, mis aitab eemaldada vett, lund ja pori.
  • LÖÖGILEEVENDUS: Jalas 1358 Heavy Duty turvasaabastel on kasutatud uuendusliku tehnoloogiaga PORON® XRD™ materjali, mis kokkupuutel surve või löökidega muutub kõvaks ja jäigaks, et kaitsta jalgu vigastuste eest.
  • HEA SOOJUSISOLATSIOON: Thinsulate™ ja polüestrist karvane vooder ning täiustatud FX2 Meriinovillaga sisetallad hoiavad jalad soojas ka suurte miinuskraadidega.
  • ÜLIM VASTUPIDAVUS: Kvaliteetsest nahast jalatsite pealsed on kaetud vastupidava, ilmastikukindla ja lihtsasti puhastatava Polüuretaaniga. Jalanõude eluiga pikendavad Pronose kaitse kinganina piirkonnas.
HEAVY DUTY TURVAKINGAD

Nii sise- kui ka välistingimustesse sobivad tööjalanõud, mida iseloomustavad järgmised omadused:

  • KÕRGEIM KAITSETASE: Heavy Duty turvakingad vastavad kõrgeimale kaitsetasemele ehk S3 kaitseklassile, s.h omavad varvastekaitset, naelatõket, on antistaatiliste omadustega, SRC välistallaga jne.
  • LÖÖGILEEVENDUS: Jalas 1348 Heavy Duty turvakingadel on kasutatud uuendusliku tehnoloogiaga PORON® XRD™ materjali, mis kokkupuutel surve või löökidega muutub kõvaks ja jäigaks, et kaitsta jalgu vigastuste eest.
  • SUUREPÄRANE MUGAVUS: Ergonoomilised ja mugavad jalatsid on põrutusi pehmendava vahetallaga.
  • ÜLIM VASTUPIDAVUS: Kvaliteetsest nahast jalatsite pealsed on kaetud vastupidava ja lihtsasti puhastatava Polüuretaaniga. Jalanõude eluiga pikendavad Pronose kaitse kinganina piirkonnas.Tutvu kogu JALAS® tootevalikuga SIIN!

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880