KESKKONNASÕBRALIK VALIK: BIOLAGUNEVAD NITRIILKINDAD

SHOWA on muutnud kindatööstuse arengut, nende uuenduslikud tehnoloogiad võimaldavad toota kindaid, mis kaitsevad käsi veelgi ekstreemsemates keskkondades, pakkudes samal ajal maksimaalset mugavust. SHOWA hiljutine läbimurre toimus Eco Best Tehnoloogiaga®, tänu millele toodi turule revolutsioonilised biolagunevad kindad.

SAMM JÄTKUSUUTLIKKUSE SUUNAS

Showa on võtnud oma eesmärgiks vähendada koormust keskkonnale ning astunud suured sammud jätkusuutliku maailma suunas. Selle tulemusel toodi turule Eco Best Tehnoloogiaga kindad, mis pakuvad samaväärset kaitset ja vastupidavust kui tavakindad, kuid on tunduvalt keskkonnasõbralikumad.

2008 aastal teostatud uuringu kohaselt kasutatakse igal aastal kogu maailmas 100 miljardit kinnast. Ning nõudlus ühekordseks kasutamiseks mõeldud kinnaste järele kasvab 9-10% igal aastal. Sellest tulenevalt suureneb märkimisväärselt ka ühekordsete kinnaste jäätmevoog, mille lagunemisprotsess kestab rohkem kui 100 aastat.

2012 aastal esitles SHOWA esmakordselt Eco Best Tehnoloogial valminud biolagunevaid ühekordseid nitriilkindaid. Alates sellest ajast on Showa oma biolagunevate kinnaste sarja täiendanud ning on maailma suurim biolagunevate kinnaste tootja.

ECO BEST TEHNOLOOGIA

Eco Best Tehnoloogia (EBT) võimaldab toota kindaid, mis vähendavad koormust keskkonnale, kuid mis ei tee järelandmisi kinnaste kvaliteedis ja kaitsevõimes.

EBT kiirendab biolagunemisprotsessi bioloogiliselt aktiivsetes prügilates. Sõltumatud akrediteeritud laboratooriumid viisid läbi EBT kinnastel ASTM D5526-12* testid ning kinnitasid, et Showa EBT kindad saavutasid 82,0% biolagunevuse vaid 386 päevaga. Samal ajal kui EBT-ta kinnaste lagunemisprotsess toimus vaid 1,9% ulatuses. Showa EBT kindad lagunevad täielikult 1 – 5 aasta jooksul. Biolagunemise protsesside tulemused võivad tulevikus muutuda.

SAMA KVALITEET, PAREM PLANEEDILE

Showa on alates 1954 aastast tegutsenud kindatööstuses. Nende tootevalikust leiab igaks otstarbeks kindaid – lõikekaitsega, kemikaalikaitsega, meditsiini valdkonda, toidu käitlemiseks, üldtöödeks jpm. Kõik Showa kindad, s.h EBT kindad, valmivad samade standardite alusel ning läbivad kõrgeima kvaliteedikontrolli. Mis tähendab, et EBT kinnaste üleüldine kvaliteet – nende vastupidavus, mugavus, haarduvus ja kaitsevõime on sama nagu tavakinnastel.

Becky Tööohutuskeskuse tootevalikus on esindatud Showa EBT ühekordsed nitriilkindad, mis sobivad kasutamiseks nii meditsiinivaldkonnas, laborites, toiduainetööstustes, ilusalongides, koristustöödel jm:
Kui teil tekkis rohkem küsimusi või huvi, siis võtke meiega ühendust!

* ASTM D5526 – Standardne katsemeetod plastmaterjalide anaeroobse biolagundamise määramiseks bioloogiliselt aktiivsetes prügilates.

Kasutatud materjal: https://www.showagroup.com/eu-en/newsroom/eco-best-technology

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880