DIAN TÖÖOHUTUSNÕUETELE VASTAVAD KOTAD

Dian tööohutusnõuetele vastavad kotad

Üle 30 aastase kogemusega tööjalanõude tootja DIAN on aastatega välja aredanud kõrgkvaliteedilised jalanõud, mis sobivad erinevatesse töökeskkondadesse.

Iga uue toote arendamisel arvestatakse kolme peamise märksõnaga – funktsionaalsus, turvalisus ja mugavus. DIAN kvaliteetsete tööjalanõudega võite alati kindlad olla, et teie ja te töötajad saavad teha oma tööd turvaliselt ning nautides maksimaalset mugavust. Kõikide tööjalanõude tootmisel on peetud silmas ka biomehaanilisi printsiipe ja standardeid, tänu millele sobivad jalanõud kandmiseks ka pikema aja jooksul, ilma et hakkaksid koormama teie jalgu, põlvi või selga.


Dian EVA PLUS kotad on väga kergest ja elastsest EVA plastikust. EVA PLUS jalanõude taldadel on spetsiaalse disainiga kummist elemendid, mis suurendavad libisemiskindlust. Sandaalid on eemaldatava sisetallaga ning sobivad nii toiduainetetööstusesse kui ka teistesse sarnastesse töökeskkondadesse. Kannatavad masinpesu kuni 40°C. Külgedel ventilatsiooni avad.

Dian PISA CORREA kotad on mugavad ja vastupidavad. Sandaalidel on mikrokiust, perifeeritud voodriga kanna osa ebamugava hõõrumise vältimiseks. Polüretaanist sisetallaga (päka osas lisa pehmendus) tööjalanõudel on libisemiskindel polüretaani ja TPU segust välistald.

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880