BECKY TÖÖOHUTUSKESKUS TOETAB UKRAINA PÄÄSTJAID 60 000 € VÄÄRTUSES VARUSTUSEGA!

Becky Tööohutuskeskus saadab Ukraina päästetöötajatele 60 000 € väärtuses vajaminevat varustust. Annetus sisaldab rohkem kui 200 keemiakaitseülikonda, 150 poolmaski koos 500 paari keemiakaitsefiltritega ning üle 400 paari JALAS tuletõrjujate saapaid. 

Esimese saadetise isikukaitsevahendite ja jalatsitega andsime Eesti Päästeliidule üle reedel 4. märtsil ning see jõudis abivajajateni juba pühapäeval 6. märtsil, (vt kohalejõudmist SIIT). Soovimegi tänada Eesti Päästeliitu, kes on tihedas suhtluses Ukraina päästetöötajatega ning on algatanud nende toetuseks annetuste ja vajalike vahendite kogumise ning organiseerib kogu varustuse transpordi Ukrainasse!

Becky Tööohutuskeskuse meeskond on oma mõtetes ja südames Ukrainaga ning loodame, et kõikide toetajate ühine panus aitab Ukraina päästjatel jätkata oma tööd sõjakolletes.

Kui ka Sina soovid pakkuda Ukraina toetuseks rahalist või ainelist abi, siis saad seda teha läbi annetuste Päästeliidule, Punasele Ristile, Eesti Pagulasabile, algatusele Ukraina Heaks või muule organisatsioonile.

Meie kauplus ja kontor

Laki tänava kaudu lähenedes sõitke läbi Laki 30 kangialuse ca 100m, pärast mida näete vasakul mändide all meie poodi.

VÕI

Kadaka teelt tulles tuleb sissepööre teha Cramo hoovi ja sõita otse ca 100m.

Ava täpne kaart

Soovid küsida?

Kirjuta meile!

Aitame hea meelega!

Edasta meile kontaktivormi kaudu oma küsimus või mure ja meie eksperdid võtavad teiega võimalikult kiiresti ühendust.

Kohese vastuse soovi korral helista: (+372) 670 6880