PORTWEST HV56 helkuriga kõrgnähtavad traksid

-
10.50 
(KM-ga)
Puhasta

PORTWEST HV56 helkuriga traksid. Reguleeritavad ja elastsed traksid saab pükste külge kinnitada nelja klambriga. Kõrgnähtav kangas ja helkurriba traksidel suurendab märkimisväärselt kandja nähtavust.

Portwest HV56 helkurtraksid vastavad EN 13356 nähtavust parandavate vahendite standardile, mis on mõeldud mitteprofessionaalseks kasutamiseks.

  • EN 13356
  • Kuumliimitud helkurriba nähtavuse suurendamiseks
  • 4 metallist kinnitusklambrit
  • Reguleeritavad ja elastsed traksid
  • Võib pesta ainult käsitsi

Portwest tootearenduses on pööratud suurt rõhku vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele. Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid, turvajalanõusid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes.

 

TootekoodÜhikVärvusHindLaoseisKogus pakisTriipkood
HV56tkKollane
10.50 
Saadavus: laos olemas
15036108290741

Portwest

Portwest töörõivaid iseloomustab värske dünaamiline kujundus ja nüüdisaegne sobivus. Kandmismugavuse maksimeerimiseks on tööriietes kasutatud kangad hoolikalt valitud ja kõrgekvaliteedilised. Tööriiete arenduses on pööratud suurt rõhku töörõivaste vastupidavusele karmides tööoludes ning vastavus rahvusvahelistele standarditele.

Portwesti ulatuslik toodete valik hõlmab endas nii tööriideid kui ka isikukaitsevahendeid, mida kasutatakse üle kogu maailma erinevates tööstusharudes. 2022 aastal liitus Portwestiga Itaalia päritolu tööjalatsite tootja Base Protection, mille tootevalikust leiate preemiumklassi turvajalanõud. Koostöös Portwestiga disainitakse ja valmistatakse täiustatud tehnoloogiaga tööjalatseid, mida iseloomustavad absoluutne mugavus, turvalisus ning usaldusväärne kvaliteet.