LUX OPTICAL CHIMILUX kaitseprillid

60599
Saadavus: laos olemas
3.00 
(KM-ga)

LUX OPTICAL CHIMILUX kaitseprillid 60599 on paindlikud, kerged ja mugavad. Kaitseprillide raam on pehmest PVC-st ning värvitu klaas polükarbonaadist. Kandmismugavust suurendavad reguleeritavad õhutusavad.

Vastavad standardile EN166 – garanteeritud minimaalne vastupidavus igapäeva riskidele, sh. prillide mahapillamine, vananemine valguse käes, vastupidavus kuumusele ja korrosioonile.

Chimilux 60599 mudeli lääts on tavalise ja Chimilux 60600 mudelil on uduvaba kattega lääts.

  • Raam – PVC, 3 B
  • Lääts – värvitu polükarbonaat 1,7 mm, 1 B
  • EN 166

Lux Optical® spetsialiseerub silma- ja näokaitsetele. Nende tootevalikust leiab nii kaitseprille, keevitusmaske kui ka prillide puhastustooteid. Lux Optical kaitseprillides on ühendatud tehnilisus, modernsus ja maksimaalne kaitse. Reguleeritavad sangad ja libisemiskindel ninaosa teevad prillid mugavaks pea iga näokujuga inimesele.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
60599tk
3.00 
Laos olemas2003435241605993

Lux Optical

Lux Optical on Luksenburgist pärit kaitseprillide tootja, mis on spetialiseerunud kaitse- ja üleprillide, keevitusmaskide ning näokaitsete tootmisele. Lux Optical kaitseprillid ühendavad endas turvalisuse, modernsuse ja maksimaalse mugavuse, võimaldades valida trendika disaini või sportlike mudelite vahel. Kandmismugavuse suurendamiseks on kaitseprillide sangad reguleeritavad ning libisemiskindla ninatoega.