HONEYWELL HOWARD LEIGHT SYNC Wireless kõrvaklapid

1034510
Saadavus: laos vähe
199.00 
(KM-ga)

HONEYWELL HOWARD LEIGHT SYNC Wireless kõrvaklapid on loodud eelkõige inimestele, kellel on vaja kommunikeerida kõrge müratasemega keskkonnas, samal ajal kaitsta end kuulmiskahjustuste eest. Kõrvaklapid võimaldavad juhtmevabalt (Bluetooth seadmega) kõnede vastuvõtmist ja muusika kuulamist nii mobiiltelefonist kui ka raadiost. Kõrvaklappidel on väline reguleeritav poommikrofon koos tuulekaitsega, mis tagab hea kõla ka välitingimustes. Kõrvaklappidel on micro-USB  laadimispesa ning aku peab vastu ca 16 h.

Kasutusvaldkonnad: ehituses, metsanduses, tööstuses, kaevandustes, põllumajanduses, tootmises, nafta-, gaasi- ja tuuleenergiaettevõtetes jm.

  • Bluetooth® – tehnoloogia
  • Kaasas akulaadija, sisseehitatud akud
  • Liitiumakud: tööaeg 16+ tundi
  • SNR 32 dB

TootekoodÜhikHindLaoseis
1034510tk
199.00 
Laos vähe

Honeywell

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid. Nende ärihuvid on lennunduse, kosmosetehnika, autotööstuse toodete, tööstuslike juhtimissüsteemide ja isikukaitsevahendite valdkonnas. Ettevõtte asutas Mark C. Honeywell 1906. aastal, kui AlliedSignali ja Honeywell Inc. ühinesid. Honeywell nimi seisab endiselt oma kaubamärgi tuntuse ja eduka ajaloo tõttu. 

Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.