BLS ZERO 33 FFP3 vetthülgav tolmumask klapiga

8101030
Saadavus: laos olemas
3.85 
(KM-ga)

BLS ZERO 33 FFP3 vetthülgav tolmumask klapiga. Tänu uuenduslikule Aeolus® väljahingamisklapile on hingamistakistus väike. Kolme paneeliga kokkuvolditav tolmumask sobib erinevatele näotüüpidele ning kohandub vastavalt näo liigutustele. Sisemine ninaklamber moodustab hea tiheduse nina ja silmade piirjoonel ja aitab tagada hea vaatevälja. Respiraatori on kaetud vee- ja tolmukindla Armor kaitsekihiga, mis pikendab maski kasutusperioodi.

Sobib FFP3 klassi hingamiskaitset vajavatesse tingimustesse. BLS Zer0 33 respiraator kaitseb õhus lenduvate tahkete osakeste ja vedelikepõhiste aerosoolide jms vastu (kaitsetase 99%). Lisaks on filtrimaterjali veeauru läbilaskvustase 3380 g/m², mis on võrreldes samalaadsete toodetega palju kõrgem tulemus. Tolmumaski võib kanda rohkem kui ühe töövahetuse jooksul (markeering R) ning mask vastab dolomiiditolmuga läbi viidud ummistumistesti nõuetele (mask kannab D markeeringut). Mis tähendab, et mask toimib tõhusalt ja kaua ka väga tolmustes tingimustes.

PÕHIOMADUSED:

  • Respiraator on vee- ja tolmukindla Armor kaitsekihiga
  • Uuendusliku Aeolus® väljahingamisklapiga
  • Sisemine ninaklamber moodustab hea tiheduse nina ja silmade piirjoonel
  • Sobib FFP3 klassi hingamiskaitset vajavatesse tingimustesse
  • Markeering R – võib kanda rohkem kui ühe töövahetuse jooksul
  • Markeering D- mask vastab dolomiiditolmuga läbi viidud ummistumistesti nõuetele
  • Pakendatud ühekaupa

STANDARDID:

EN 149 standard sätestab miinimumnõuded filtreerivatele poolmaskidele, mida kasutatakse hingamisteede kaitsmiseks osakeste eest. Loe lähemalt SIIT, kuidas tuleb valida respiraatorit.

Hoiatused! BLS ZERO 33 FFP3 tolmumask ei kaitse kandjat gaaside ega aurude eest. Gaaside ja aurude eest kaitseks tuleks kasutada gaasirespiraatorit. Tolmumaski ei ole lubatud kasutada keskkondades, mille õhuhapnikutase on alla 17%, tolmu koostis või konsentratsioon on tundmatu või tolm on otseselt eluohtlik. Maski kandjal ei tohi olla habet ega vuntse, mis mõjutavad maski tõhusust.

Paigaldage tolmumask vastavalt juhendile. Sobivuse kontrolliks alati enne tolmumaski kasutamist toimige järgnevalt. Katke tolmumaski esiosa mõlema käega ettevaatlikult, et te ei liigutaks seda paigast. KLAPIGA tolmumaski puhul hingake sügavalt SISSE. Kui õhk lekib nina ümbrusest, kohendage uuesti ninaklambrit, et leke kõrvaldada. Kui õhk lekib respiraatori külgedelt, reguleerige lekke kõrvaldamiseks paelte asendit. Kui Te ei saavuta korralikku tihedust, ärge sisenege ohtlikku piirkonda. Loe täpsemalt respiraatorite kaitseklasside kohta SIIT!

BLS on Itaalia hingamiskaitsevahendite tootja, kes valmistab kõrge kasutusmugavusega kvaliteetseid tooteid. Valikusse kuuluvad nii erinevad ühekordsed tolmurespiraatorid kui ka vahetatavate filtritega pool- ja täismaskid. Vaata kogu BLS tootevalikut siit.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakis
8101030tk
3.85 
Laos olemas481

BLS

BLS on enam kui 50 aastase kogemusega Itaalia hingamiskaitsevahendite tootja. Nad valmistavad kõrge kasutusmugavusega kvaliteetseid tooteid. Valikusse kuuluvad nii ühekordsed tolmurespiraatorid kui ka vahetatavate filtritega pool- ja täismaskid.