3M 9928 FFP2S klapiga respiraator keevitajale

3M9928
Saadavus: laos olemas
9.90 
(KM-ga)

3M 9928 FFP2S klapiga respiraator keevitajale on disainitud spetsiaalselt keevitustöödel kasutamiseks, pakkudes kaitset osooni ja keevitustolmu vastu ning vähendades ebameeldivaid lõhnasid. 3M keevitusrespiraatorid on ülikerged, efektiivsed, mugavad ja hügieenilised kaitsevahendid tolmu, udu ja metallitolmu vastu. Need ei ummistu ka peale pikaajalist keevitamist. Respiraatori kumer kuju suurendab kandja mugavust. 3M™ Cool Flow™ väljahingamisklapp takistab kuumuse kogunemist respiraatorisse, väljutades kuuma õhu kohe peale väljahingamist.

Sobib töötamiseks kuumas ja niiskes töökeskkonnas. Neljast kohast kinnitatud reguleeritavate pearihmade ja vormitava ninaklambri abil saab respiraatori mugavalt ja kindlalt näole sobitada. 3M 9928 respiraatorid on hooldusvabad.

3M 9928 FFP2S vastab standardi EN 149:2001 + A1:2009 nõuetele – filtreeriva näoosaga respiraatorid kaitseks osakeste vastu. Loe lähemalt SIIT, kuidas tuleb valida respiraatorit.

  • Pehme sisemine tihend
  • Klassifikatsioon: EN 149:2001+A1:2009 FFP2 R D
  • Kaitse: tolm/udu/osoon/ebameeldivad lõhnad
  • Maksimaalne kaitsetase: 10 x LPN osooni kaitseks; 10 x LPN tolmuosakeste kaitseks. Alla LPN ebameeldivate lõhnade kaitseks

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseim hingamistakistus ja mugav kaitse tolmuosakeste vastu. Vaata kogu 3M tootevalikut siit!

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
3M9928tk
9.90 
Laos olemas8010051131174665

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.