LUX OPTICAL KEMILUX kaitseprillid

60601
Saadavus: laos olemas
8.60 
(KM-ga)

LUX OPTICAL KEMILUX kaitseprillid on paindlikud, kerged ja mugavad. Kaitseprillide raam on pehmest PVC-st ning värvitu klaas polükarbonaadist. Kaitseprillid kaitsevad vedelike pritsmete ja lendlevate tolmuosakeste eest. Prillid pakuvad keemilist kaitset (sobivad kandmiseks laborites) ja mehaanilist kaitset (sobivad kandmiseks ehituses ja tööstuses). Kaitseprillid on vastupidavad põrutustele. Maski tüüüpi kaitseprillidel on reguleeritav elastne rihm. KEMILUX kaitseprillid püsivad mugavasti peas ja kaitsevad efektiivselt silmi. Kaitseprillide läätsed on optilise klassiga 1, mis sobivad pikema aja jooksul kandmiseks.

LUX OPTICAL KEMILUX kaitseprillid vastavad standarditele EN 166 – garanteeritud minimaalne vastupidavus igapäeva riskidele, sh. prillide mahapillamine, vananemine valguse käes, vastupidavus kuumusele ja korrosioonile. EN 170 –  kaitse ultavioletse radiatsiooni vastu.

  • Klaas: uduvaba värvitu polükarbonaat, markeering 2-1,2 1 BN
  • Prilliraam: pehme PVC, markeering 3B
  • Optiline klass 1
  • 3 ventilatsiooniava
  • EN 166
  • EN 170

Lux Optical® spetsialiseerub silma- ja näokaitsetele. Nende tootevalikust leiab nii kaitseprille, keevitusmaske kui ka prillide puhastustooteid. Lux Optical kaitseprillides on ühendatud tehnilisus, modernsus ja maksimaalne kaitse. Reguleeritavad sangad ja libisemiskindel ninaosa teevad prillid mugavaks pea iga näokujuga inimesele.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
60601tk
8.60 
Laos olemas1003435241606013

Lux Optical

Lux Optical on Luksenburgist pärit kaitseprillide tootja, mis on spetialiseerunud kaitse- ja üleprillide, keevitusmaskide ning näokaitsete tootmisele. Lux Optical kaitseprillid ühendavad endas turvalisuse, modernsuse ja maksimaalse mugavuse, võimaldades valida trendika disaini või sportlike mudelite vahel. Kandmismugavuse suurendamiseks on kaitseprillide sangad reguleeritavad ning libisemiskindla ninatoega.