COVERGUARD 7SOLA10NSI SOLANO autoblokk, 2 m

7SOLA10NSI
Saadavus: laos vähe
226.00 
(KM-ga)

COVERGUARD 7SOLA10NSI SOLANO autoblokk, 2 m. Võimaldab maksimaalset liikumisvabadust, kuna sobib nii vertikaalseks kui ka horisontaalseks kasutamiseks ning ei vaja manuaalset kohendamist. SOLANO autoblokki vähendab vabalangemise pikkust ning seda võib kasutada ka energianeelduriga turvarihma asemel. Autobloki lint lõpeb suure alumiiniumist karabiiniga. Sobib kasutamiseks ühele isikule korraga. Kasutaja maksimaalne kaal 140 kg.

PÕHIOMADUSED:

  • Võib kasutada 0, 1 ja 2 kukkumisteguri ehk tõmbeteguriga*
  • Kandevõime 140 kg (s.h 2. kukkumisteguriga)
  • Murdumistugevus > 15 kN
  • Polümer korpus
  • 60 mm alumiiniumist karabiin
  • 20 mm laiune UHMWPE lint
  • Eluiga – 10 aastat

STANDARDID:

EN 360:2002 – kukkumise peatamise süsteemi üks komponent ehk kukkumist pidurdav blokk vertikaalseks kasutamiseks.

*Kukkumistegur 0 – Ankurduspunkt asub kasutajast kõrgemal ning turvarihm on peaaegu pinges. Selle tulemusel on vabalangemine minimaalne, kukkumise pidurdaja ei pruugi avaneda ning kasutaja saab ise tagasi ronida.

*Kukkumistegur 1 – Ankurduspunkt asub turvarakmete kinnituspunktiga samal kõrgusel. Vabalangemise pikkus on võrdne turvaliini pikkusega ning kasutajal ei ole võimalik ise tagasi ronida, vaid vajab selleks abi.

*Kukkumistegur 2 – Ankurduspunkt asub kasutaja jalgade juures. Vabalangemise pikkus on kaks korda pikem kui turvaliini pikkus ning kasutajal ei ole võimalik ise tagasi ronida, vaid vajab selleks abi.

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid ning isikukaitsevahendeid taskukohaste hindadega. Nende tooted vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
7SOLA10NSItk
226.00 
Laos vähe45450564060227

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.