HONEYWELL CLEARWAYS näokaitse peavõru rullikuga

1002341
Saadavus: laost otsas
20.50 
(KM-ga)
Toode on laost otsas.

HONEYWELL Clearways näokaitse peavõru rullikuga ilma visiirita. Peavõrule saab paigaldada Honeywell Clearways polükarbonaadist visiiri ja uduvaba visiiri. Kerge kaaluga peavõru on väga mugav kanda ka pika päeva jooksul. Peavõru suurus on reguleeritav rullpingutiga.

NB! Pildil olev visiir ei kuulu hinna sisse ja on eraldi tellitav.

Clearways näokaitse peavõru vastab standardile EN 166 – garanteeritud minimaalne vastupidavus igapäeva riskidele, sh peavõru mahapillamine, vananemine valguse käes, vastupidavus kuumusele ja korrosioonile.

  • EN 166

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid. Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
1002341tk
20.50 
Laost otsas107312550023419

Honeywell

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid. Nende ärihuvid on lennunduse, kosmosetehnika, autotööstuse toodete, tööstuslike juhtimissüsteemide ja isikukaitsevahendite valdkonnas. Ettevõtte asutas Mark C. Honeywell 1906. aastal, kui AlliedSignali ja Honeywell Inc. ühinesid. Honeywell nimi seisab endiselt oma kaubamärgi tuntuse ja eduka ajaloo tõttu. 

Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.