CHEMI-PHARM CHEMISEPT FG jalgade desinfektant 250 ml

Chemi FG 250ml
Saadavus: laos olemas
6.20 
(KM-ga)

CHEMI-PHARM Chemisept FG jalgade desinfektant 250 ml on efektiivne vahend jalgade antiseptikaks ning seenhaiguste ärahoidmiseks. Toode on laia fungitsiidse ja bakteritsiidse toimega, hävitab Gram-negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid ning viirusi. Väga efektiivne dermatofüütide, pärm- ja hallitusseente suhtes. Vähendab jalgade higistamist ning sellest tuleneva ebameeldiva lõhna tekkimist, likvideerib naha ja küünte seenhaiguste jaoks sobiva keskkonna. Tootes on kasutatud puhast ja vähelenduvat etüülalkoholi, mis pihustades ei põhjusta hingamisteede ärritust. Sobib ka alkoholi taluvate jalanõude kiireks desinfektsiooniks. Toode on väga nahasõbralik.

Kasutamine: jalgade seenhaiguse profülaktikaks pihustada kuivadele jalgadele ja lasta kuivada. Toimeaeg 30 sekundit. Sobib kasutamiseks jalgade pihustusseadmetes. Jalanõude desinfitseerimiseks pihustada jalanõudesse, jälgida, et kõik jalanõude sisepinnad oleksid kaetud, lasta kuivada.

  • pH 6,5 – 7,5
  • Koostis – etanool 62%, kvaternaarsed ammooniumühendid 0,25% (toimeaine), glütseriin
  • 250 ml pihustiga pudel
  • Toode vastab EN 1275, EN 13727 nõuetele

Chemi-Pharm arendab, valmistab ja turustab desinfitseerimisvahendeid, isikliku hügieeni vahendeid, puhastus- ja erihooldustooteid. Chemi-Pharm on erilist tähelepanu pööranud targa tootmise arendamisele, neil on in-house tootearenduslabor ning üle 20. aastane kogemus desinfektsiooni- ja puhastusvahendite väljatöötamises. Kõrge kvaliteediga Chemi-Pharm tooted on ohutud nii kasutajale kui ka keskkonnale.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
Chemi FG 250mltk
6.20 
Laos olemas124742124000158