CHEMI-PHARM CHEMISEPT 80 käte antiseptikum pihustiga 250 ml

Chemi 80 250ml
Saadavus: laos olemas
7.50 
(KM-ga)

CHEMI-PHARM CHEMISEPT 80 käte antiseptikum pihustiga. Alkoholi baasil käte antiseptikum kutsealaseks kasutamiseks kõrgendatud hügieeninõuete tingimustes, kus käte antiseptika on tähtsaim profülaktiline abinõu infektsiooni vältimiseks.

CHEMISEPT 80 on laia bakteritsiidse ja fungitsiidse toimega, hävitab Gram-negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid (sh tuberkuloositekitaja) ja seeni, desaktiveerib nii ümbrisega (sh HBV, HIV, HCV, Vaccinia) kui ka ümbriseta viiruseid (sh Adeno, Rota).

Tootes CHEMISEPT 80 on kasutatud puhast ja vähelenduvat etüülalkoholi, et vältida hingamisteede ärritust. Toode on värvi- ja lõhnaainevaba. CHEMI-PHARM CHEMISEPT 80 käte antiseptikum on nahasõbralik ja sisaldab pantenooli, millel on nahka pehmendav, niisutav, raviv ja põletikuvastane toime. Remanentne toime kinnastatud kätele kestab 3 tundi.

Kasutusvaldkond: hügieeniliseks ja kirurgiliseks käte antiseptikaks haiglates ja teistes tervishoiuasutustes, operat- sioonitubades, intensiivravi palatites, nakkus- ja vastuvõtuosakondades, perearstikeskustes, polikliinikutes, kiirabijaamades, haigete trantspordivahendites, laboratooriumites, hambaravikabinettides, haiglate teenindavates abiteenistustes, haigete kodusel hooldamisel, vältimatu abi osutamisel välitingimustes, toidukäitlemisettevõtetes.

Hügieeniline käte antiseptika: kätele kanda 3 ml CHEMISEPT 80 ja hõõruda kuivamiseni. Toimeaeg 30 sekundit.

Kirurgiline käte antiseptika: hõõruda kätesse 2 korda 3-6 ml. (Oluline on jälgida, et kogu töödeldav pind oleks lahusega kaetud). Sissehõõrumine toimub kokku 1,5 minuti jooksul. Töödelda nii käelabad kui küünarvarred.

Toode vastab EN 1500 ja EN 12791, EN 13727 nõuetele.

Hoiatus! Käitlemisel täita ohutusnõudeid! Sisaldab biotsiidi! Enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga! Väga tuleohtlik vedelik ja aur. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada kasutamisel. Hoida pakend tihedalt suletuna. Hoida hästi ventileeritavas kohas. Hoida jahedas!

Chemi-Pharm arendab, valmistab ja turustab desinfitseerimisvahendeid, isikliku hügieeni vahendeid, puhastus- ja erihooldustooteid. Chemi-Pharm on erilist tähelepanu pööranud targa tootmise arendamisele, neil on in-house tootearenduslabor ning üle 20. aastane kogemus desinfektsiooni- ja puhastusvahendite väljatöötamises. Kõrge kvaliteediga Chemi-Pharm tooted on ohutud nii kasutajale kui ka keskkonnale.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
Chemi 80 250mltk
7.50 
Laos olemas124742124007348