CHEMI-PHARM ALOE SKINSEPT käte antiseptikum pumppudelis, 500 ml

Chemi Aloe 500ml
Saadavus: laos olemas
10.60 
(KM-ga)

CHEMI-PHARM ALOE SKINSEPT käte antiseptikum pumppudelis. ALOE SKINSEPT on greibilõhnaline antiseptiline puhastusgeel kätele. Toodet võib kasutada vee ja seebi asemel või nende puudumisel kui käed ei ole silmnähtavalt määrdunud.

Sisaldab nahka kaitsvat, niisutavat ja toitvat Aloe-Vera geeli. Peale kasutamist jääb käenahk pehme, siidine ning meeldiva lõhnaga. Toote geeli vorm tagab kasutamise mugavuse, efektiivsuse ja vähese lenduvuse. Tootes on kasutatud puhast ja vähelenduvat etüülalkoholi, et vältida hingamisteede ärrituste teket.

ALOE SKINSEPT omab bakteritsiidset, virutsiidset ja fungitsiidset toimet. Hävitab Gram-negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid (sh Mycobacterium terrae) ja seeni, desaktiveerib nii ümbrisega (sh HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Herpes simplex) kui ka ümbriseta viiruseid (sh Adeno, Rota). ALOE SKINSEPT hävitab nahal olevad bakterid ja viirused 30 sekundiga. Ideaalne vahend kasutamiseks reisil, matkal ning koduapteegis.

Kasutamine: kätele kanda geeli nii, et kogu käte pind oleks kaetud ja hõõruda kuivamiseni. Käed ei vaja loputamist. Mitte kasutada lahtistel haavadel.

Toode vastab EN 1500 ja EN 12791, EN 13727 nõuetele.

Hoiatus! Käitlemisel täita ohutusnõudeid! Sisaldab biotsiidi! Enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga! Väga tuleohtlik vedelik ja aur. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada kasutamisel. Hoida pakend tihedalt suletuna. Hoida hästi ventileeritavas kohas. Hoida jahedas!

Chemi-Pharm arendab, valmistab ja turustab desinfitseerimisvahendeid, isikliku hügieeni vahendeid, puhastus- ja erihooldustooteid. Chemi-Pharm on erilist tähelepanu pööranud targa tootmise arendamisele, neil on in-house tootearenduslabor ning üle 20. aastane kogemus desinfektsiooni- ja puhastusvahendite väljatöötamises. Kõrge kvaliteediga Chemi-Pharm tooted on ohutud nii kasutajale kui ka keskkonnale.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
Chemi Aloe 500mltk
10.60 
Laos olemas124742124005511

Chemi-Pharm

Chemi-Pharm arendab ja valmistab desinfitseerimisvahendeid, isikliku hügieeni vahendeid, puhastus- ja erihooldustooteid, mida tänaseks kasutab enamik Eesti haiglatest ja hooldekodudest ning suur osa teistest meditsiiniasutustest.

Toodete väljatöötamisel on Chemi-Pharm alati keskendunud klientide vajadustele. Eesti tarbijal on kõrged nõudmised toodete kvaliteedile, seega pöörab Chemi-Pharm tähelepanu kõikidele vajadustele ja üksikasjadele, et saavutada parimaid tulemusi ja tooteid.