3M 2890S kaitseprillid

3M2890S
Saadavus: laos olemas
14.99 
(KM-ga)

3M 2890S kaitseprillid polükarbonaat läätsega on modernse õhukese disainiga. Spetsiaalse ninakujuga kaitseprillid sobivad kasutamiseks koos poolmaskiga või ühekordse tolmumaskiga. Elastne pael tagab parema sobivuse ning pehme tihendiosa prilliraamidel vähendab võimalust, et väikesed ja lenduvad osakesed jõuaksid silmani. Maski tüüpi kaitseprillide polükarbonaat klaasid on uduvaba kattega.

  • Lääts – polükarbonaat
  • Uduvaba ja kriimustuskindel lääts

3M silmakaitsevahendite tooteportfel garanteerib kvaliteetsed silmakaitsevahendid, mis on ühteaegu mugavad, kaitsevad silmi ja on kauni disainiga. Täiustatud inseneriteadus ja tehnoloogia koos kõrge kvaliteedistandardi ja pidevalt areneva tootelahenduste innovatsiooniga aitab tagada teie tööjõu ohutuse ja mugavuse.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
3M2890Stk
14.99 
Laos olemas104046719302079

3M

3M on üks juhtivaid turva- ja kaitseseadmete esindajaid maailmas, pakkudes klientidele hingamis- ja kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, kaitsekombinesoone jms. Tänu üleilmsele tehnoloogiale, tootmisele ja teabevõrgule suudame teha palju enamat kui pelgalt tootearendus, aidates luua teie töötajate jaoks turvalised ja mugavad tööolud

Hingamiskaitse

Pidevalt täiustuvad omadused tõstavad 3M respiraatorid hoopis teisele tasemele tavalistest respiraatoritest. Väga mugavad ja ergonoomiliselt disainitud respiraatorid on toodetud erinevate patenteeritud tehnoloogiatega, tänu millele on saavutatud väikseima hingamistakistuse ja mugava kaitse tolmuosakeste vastu.

Kuulmiskaitse

3M tootevalikusse kuuluvad ka Peltor ja E-A-R kaubamärgiga tooted. Peltori ja E-A-R eesmärgiks on pakkuda kuulmiskaitse- ja kommunikatsioonilahendusi erinevatesse töökeskkondadesse. Peltori kõrvaklappides on ühendatud funktsionaalsus nägusa disainiga ja mugavus kasutajasõbralikkusega.

Kaitseprillid

Silmakaitsevahendite tootesarjast leiate modernsed ja stiilsed prillid. Silmakaitsevahendite lai valik sisaldab vastupidavaid kriimustuste vastaseid ja mugavaid uduvastaseid kattekihte. Enamus pakutavaid kaitseprille on varustatud UV-kaitsega, vastavad standardile EN 166: 2001 ja on CE-tähisega.

Kaitseülikonnad

3M pakub kvaliteetseid ja stiilseid kaitseülikondi, mida iseloomustab materjali mugavus ja hingavus ning kaitse usaldusväärsus. Oma kõrge tootmiskvaliteediga pakub see valik meelerahu oma kasutusefektiivsuse ja mitmete tööstusohtude suhtes tagatud kaitsega.