OMA KING silikoonsvamm

Silikoonšvamm
Saadavus: laos olemas
2.10 
(KM-ga)

OMA KING silikoonsvamm. Kiirläikesvamm sobib siledate materjalide poleerimiseks. Puhastab ja annab läike jalatsitele, kottidele jms.

  • Värvitu
  • Silikooni sisalduse tõttu ei ole soovitav sageli kasutada naturaalsest nahast pindadel, kuna ummistab naha poore ja naha “hingamisvõime” väheneb!

Oma King on 1993. aastal loodud ettevõte, mis jätkab jalatsivalmistamise peretraditsioone aastast 1927. Nende tootmine asub Võru linna lähedal Kirumpääl, kus valmistatakse sandaale, toasusse ning laste- ja võimlemissusse. Lisaks sellele on Oma King üks suurimatest sisetaldade tootjatest Ida-Euroopas. Nende tooted on valmistatud naturaalsetest materjalidest ning tootmisel kasutatakse loodussõbralikku tehnoloogiat

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
Silikoonšvammtk
2.10 
Laos olemas124740453000115

Oma King

Oma King on 1993. aastal loodud kodumaine ettevõte, mis jätkab jalatsivalmistamise peretraditsioone aastast 1927. Nende tootmine asub Võru linna lähedal Kirumpääl, kus valmistatakse lisaks jalatsitele ka erinevaid jalatsite tarvikuid ja hooldusvahendeid. Nende tooted on valmistatud naturaalsetest materjalidest ning tootmisel kasutatakse loodussõbralikku tehnoloogiat.