COLLONIL WATERSTOP kingakreem 75 ml

-
5.10 
(KM-ga)
Puhasta

COLLONIL Waterstop kingakreem 75 ml toidab siledat nahka (sisaldab mandliõli) ning värskendab selle värvi. Kingakreem kaitseb niiskuse ja mustuse eest ning sobib ka HIGH-TECH materjalidele. Valikus on erinevad toonid: must, pruun ja värvitu.

Kasutamine:

  • Kanda kreem tuubi otsas oleva švammiga tootele ja hõõruda laiali.
  • Lasta kuivada ning siis kindlasti poleerida läikima. Kasutage selleks Collonil’i poleerimisharja või puuvillast lappi!

NB! Jalanõude eluea pikendamiseks kasuta vahendit juba enne jalatsi esimest kandmist!

Collonil on olnud jalanõude hooldusekspert juba enam kui 100 aastat! Kõrge kvaliteedi ja efektiivsusega tooted on muutnud kingade ja jalanõude hoolduse revolutsiooniliseks. Saksamaalt pärit jalatsite hooldusvahendite tootja Collonil tootevalikust leiab spetsiaalseid hooldusvahendeid. Need kaitsevad Sinu jalatseid niiskuse, soola, pori ja teiste välismõjude eest ning aitavad seeläbi pikendada nende eluiga.

TootekoodÜhikVärvusSuurusHindLaoseisKogus kastisTriipkood
Waterstop75-musttkMust75ML
5.10 
Saadavus: laos olemas
104002092087514
Waterstop75-värvitutkVärvitu75ML
5.10 
Saadavus: laos olemas
104002092080508

Collonil

Collonil on olnud jalanõude hooldusekspert juba enam kui 100 aastat! Kõrge kvaliteedi ja efektiivsusega tooted on muutnud kingade ja jalanõude hoolduse revolutsiooniliseks.

Saksamaalt pärit jalatsite hooldusvahendite tootja Collonil tootevalikust leiab spetsiaalseid hooldusvahendeid. Need kaitsevad Sinu jalatseid niiskuse, soola, pori ja teiste välismõjude eest ning aitavad seeläbi pikendada nende eluiga.