JALAS 5382 SPOC töökingad O1

-
123.00 
(KM-ga)
Puhasta

JALAS 5382 SPOC töökingad O1, SRC, FO, A, E. Sportlikud ja mugavad tööjalatsid sobivad ideaalselt teenindussektoris töötavatele inimestele, kes peavad olema pikad päevad jalgadel. Jalas SPOC töökingad on läbinud testimised ning vastavad libisemiskindlate ja põrutusi leevendavate tööjalatsite nõuetele. Jalatsid on väga kerged ning hingava tekstiilist pealismaterjaliga, tänu millele ei hakka jalad higistama. BOA® kinnitussüsteem lisab mugavust ja pingutab ühtlaselt ning täpselt niipalju kui sul vaja. Sujuva ühekäehaardega ning kiire ja lihtsa nupukeeramisega saate mehhanismi sulgeda ja vabastada. Sobivad nii meestele kui ka naistele.

Kasutusvaldkond: sobivad kanmiseks nii väli- kui ka sisetingimustes ja libedas keskkonnas. Hotelli- ja restoranitöötajatele, tervishoiu- ja teenindusvaldkonnas, puhastustöödeks jm.

JALAS 5382 SPOC töökingad vastavad EN ISO 20347: 2012 tööohutuse nõuetele. Loe lähemalt tööjalanõude turvaklasside kohta SIIT!

 • EN ISO 20347: 2012, O1 SRC FO A E
 • Pealismaterjal – Tekstiil
 • Sisetald – FX2 Pro Spoc – Tekstiil, Pehme EVA, Polüestripõhine elektrit juhtiv niit, Kaks löögisummutuse ala materjalist Poron® XRD
 • Välistald – EVA vahetald, kummist välistald
 • Vooder –Polüester
 • Kinnitus – Boa® kiirkinnitus
 • ESD – Elektrostaatiline mahalaadimine
 • A – Antistaatilised omadused
 • E – Energiat summutav kannaosa
 • FO – Õlikindel välistald
 • SRC (SRA + SRB) – Libisemiskindel välistald naatriumlaurüülsulfaadiga libestatud keraamilisel plaadil ja glütserooliga libestatud metallpõrandal

JALAS töö- ja turvajalanõud on turul saadaolevatest tehniliselt ühed täiuslikumad. Kõrge kvaliteet, mugavus ja suurepärane ergonoomika on olnud osa kaubamärgist juba aastast 1916. JALAS jalanõud arendatakse, kujundatakse ja toodetakse Jokipii külas Soomes. Pidev tootearendus, põhjalik teadmine materjalidest, täielik mõistmine jalgade anatoomiast, teadusalane koostöö ja turumuutustega kohanemise võime koos uute tehnoloogiliste arengutega tagavad, et Jalas jalanõud on turul kogu aeg esirinnas.

TootekoodÜhikSuurusHindLaoseis
JA5382-41paar41
123.00 
Saadavus: laost otsas
JA5382-42paar42
123.00 
Saadavus: laos vähe
JA5382-43paar43
123.00 
Saadavus: laos vähe
JA5382-44paar44
123.00 
Saadavus: laos vähe
JA5382-45paar45
123.00 
Saadavus: laost otsas
JA5382-46paar46
123.00 
Saadavus: laos vähe
JA5382-47paar47
123.00 
Saadavus: laost otsas

JALAS

JALAS töö- ja turvajalanõud on turul saadaolevatest tehniliselt ühed täiuslikumad. Kõrge kvaliteet, mugavus ja suurepärane ergonoomika on olnud osa kaubamärgist juba aastast 1916. Me oleme uhked, et kaubamärgi JALAS® jalanõud arendatakse, kujundatakse ja toodetakse endiselt Jokipii külas Soomes. See on ka koht, kus JALAS® sündis juba üle 100 aasta tagasi.

Turvajalanõud peavad olema palju enamat kui lihtsalt kaitse kukkuvate esemete, teravate servade, äärmuslike temperatuuride ja libedate pindade vastu. Need peavad olema ka mugavad, hästi tasakaalustatud ja ergonoomilised, et saaksite neid kanda kogu päeva. Seetõttu on JALAS® turvajalanõude löögisummutuse omadused samal tasemel kui professionaalsetel jooksujalatsitel.

Meie valikust leiab jalanõud igaks otstarbeks. Jalanõude omadused on kohandatud spetsiifilistele ülesannetele või keskkondadele, kus need annavad maksimaalse kaitse.

Pidev tootearendus, põhjalik teadmine materjalidest, täielik mõistmine jalgade anatoomiast, teadusalane koostöö ja turumuutustega kohanemise võime koos uute tehnoloogiliste arengutega tagavad, et meie jalanõud on turul kogu aeg esirinnas.