HONEYWELL HOWARD LEIGHT Impact Pro Shooting aktiivkõrvaklapid 33 dB

1018953
Saadavus: laos vähe
129.00 
(KM-ga)

HONEYWELL HOWARD LEIGHT Impact Pro Shooting aktiivkõrvaklapid 33 dB on spetsiaalselt jahimeestele ja laskjatele arendatud kõrvaklapid, mis summutavad efektiivselt valjud kahjulikud impulsshelid (näiteks lask), samal ajal võimendades teisi ümbritsevaid helisid, nagu näiteks inimhääled ja hoiatussignaalid. Kõrvaklapid kaitsevad ohtliku ja häiriva müra eest, võimaldades samal ajal ümbritsevaid helisid filtreerida 82 dB piirides. Stereomikrofonid tagavad ühtlasi heli suuna ja parandavad kandja suhtlusvõimet. Pehmendusega peavõru suurendab kandmismugavust ning 3,5 mm stereo sisend võimaldab ühendada kõrvaklapid teiste seadmetega.

Vastab EN 352-1 kuulmiskaitse üldnõuete standardile. Loe lähemalt meie BLOGIST, kuidas valida kuulmiskaitset.

Aktiivsummutusega kõrvaklappide kasutusvaldkonnad: jahindus, ehitus, metsandus, tootmises, tööstustes, lasketiirus jm. Aktiivsummutusega kõrvaklapid sobivad vahelduva müraga või ringiliikuvatele töötajatele ning halvenenud kuulmisega töötajatele.

  • EN 352-1
  • SNR 33 dB
  • Patarei toide (2 x AAA)
  • 3,5 mm stereo sisend võimaldab ühendada kõrvaklapid teiste seadmetega

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid. Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
1018953tk
129.00 
Laos vähe10033552189534

Honeywell

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, mis toodab laias valikus tarbe- ja kommertstooteid. Nende ärihuvid on lennunduse, kosmosetehnika, autotööstuse toodete, tööstuslike juhtimissüsteemide ja isikukaitsevahendite valdkonnas. Ettevõtte asutas Mark C. Honeywell 1906. aastal, kui AlliedSignali ja Honeywell Inc. ühinesid. Honeywell nimi seisab endiselt oma kaubamärgi tuntuse ja eduka ajaloo tõttu. 

Honeywell Safety ohutustoodete portfoolio on väga lai ja mitmekülgne. Nende peamiseks missiooniks on aidata luua ohutuskultuur, mis ennetab ja minimaliseerib tööõnnetuste ja vigastuste teket ning muudab töökeskkonnad ohutumaks ja produktiivsemaks.