COVERGUARD SARGAS tugivöö

7SARG10NSI
Saadavus: laos olemas
25.50 
(KM-ga)

COVERGUARD SARGAS tugivöö on positsioneerimise ja kõrgelt kukkumise varustuse üks komponent, mis vastab EN 358 standardile. Toetava seljaosaga reguleeritaval vööl on kaks D-rõngast külgedel ja kaks aasa tööriistade jaoks.

NB! Coverguard Sargas tugivööd üksi ei tohi kasutada kukkumiskaitsevahendina!

  • Katkemistugevus >15 KN
  • Kandevõime – kuni 100 kg kaaluvad kasutajad
  • Polüesterihma laius 44 mm
  • Kaal 540 g
  • EN 358: 2018

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid ning isikukaitsevahendeid taskukohaste hindadega. Nende tooted vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.

TootekoodÜhikHindLaoseisKogus kastisTriipkood
7SARG10NSItk
25.50 
Laos olemas105450564053854

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.