COVERGUARD PANTHER kaitseprillid

-
6.20 
(KM-ga)
Puhasta

COVERGUARD PANTHER kaitseprillid on udu- ja kriimustuskindla polükarbonaadist läätsega. Metallivabad sangad on reguleeritavad ja eelpainutatavad, et sobituda vastavalt peakujule. Need ülikerged prillid kaaluvad vaid 22 grammi ja on mugavad kanda ka pikema aja jooksul.

Coverguard PANTHER kaitseprillid omavad standardit EN170:2003 – määrab kindlaks optilised tugevused ja läbilaskvusteguri nõuded ultraviolettkiirguse eest kaitsvatele filtritele ning EN166:2001 – määrab kaitseprillidele esitatavad funktsionaalsed nõuded ning sisaldab põhilisi kaitsevahenditega seonduvaid aspekte.

  • Raam: polükarbonaat, markeeringuga 1FT
  • Läätsed: 1,6 mm polükarbonaat, markeeringuga 2C-1.2 1FT
  • EN166:2001
  • EN170:2003

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid ning isikukaitsevahendeid taskukohaste hindadega. Nende tooted vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.

TootekoodÜhikVärvusHindLaoseisKogus kastisKogus pakisTriipkood
6PANY00NSI*tkKollane
6.20 
Saadavus: laos olemas
100105450564052734

Coverguard

Coverguard on globaalne tööohutustoodete bränd Prantsusmaalt, mida müüakse enam kui 100 erinevas riigis. Nende tootevalikust leiab laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Samuti on esindatud isikukaitsevahendid, mis aitavad luua turvalisema töökeskkonna.

Coverguard tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset.